یادداشت / شناسه خبر: 72772 / تاریخ انتشار : 1395/10/19 15:06
|

دیدگاه جلال چراغپور / این موضوع کوچکی نیست

جلال چراغپور / به عنوان مثال، به جلال حسینی که بازی های درخشانی از خود به نمایش گذاشته است، بگویند اردوی تیم ملی را ترک کن! صد درصد این موضوع در آینده عواقب زیادی خواهد داشت.

ایران ورزشی آنلاین / جلال چراغپور / این اتفاقی که در فوتبال ما، آن هم در رده ملی افتاده است، موضوع کوچکی نیست. این یک موضوع بزرگ و کلان است و باید به طور کامل وارد این ماجرا شد و به صورت کلی به این موضوع نگاه کرد.
مورد اول، تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران است که با هر پیروزی اش، با هر موفقیتش دل یک ملت شاد می شودٰ؛ تیم ملی فوتبال ایران که برایش هزینه شده، مربی خارجی گرفته شده است؛ پس این موضوع کم اهمیتی نیست.
مورد دوم، باشگاه های فعال در کشور که عضله تیم ملی هستند. کشوری که لیگ و تیم های با کیفیتی داشته باشد، تیم ملی خوبی خواهد داشت. باشگاه در این مورد بسیار مهم است. برای هر تیمی هزینه شده تا با کسب نتایج خوبش، مردم را شاد کند و خبر اصلی سایت ها، خبرگزاری ها، رادیو و تلویزیون باشد.
مورد سوم، بازیکن است که باشگاه ها و تیم ملی را به وجود می آورد. اگر با بازیکنان نامهربانی کنیم با جان و دل برای تیمشان بازی نمی کنند. باید گفت که در این ماجرا هر سه قسمت آسیب دیده اند.

در این موضوع کی‌روش و برانکو به تیم ملی توجه نکردند. کی‌روش تعدادی از بازیکنان را از تیم ملی اخراج می کند و برانکو، پرسپولیس را مهمتر از تیم ملی می داند. این‌ها دلسوزی برای تیم ملی نیست. به عنوان  مثال، به جلال حسینی مدافع خوب کشورمان که بازی های درخشانی از خود به نمایش گذاشته است، بگویند که اردوی تیم ملی را ترک کن! صد درصد این موضوع در آینده عواقب زیادی خواهد داشت.
فدراسیون فوتبال باید هرچه زودتر وارد ماجرا شود چون این بازیکنان هستند که آسیب می بینند و باید مورد حمایت قرار گیرند. باز هم تاکید می کنم که فدراسیون فوتبال و آقای تاج برای رفع این مشکل بزرگ باید وارد ماجرا شوند.

لیبک کوتاه خبر
http://iran-varzeshi.com/72772
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر