فوتبال ایران / شناسه خبر: 72795 / تاریخ انتشار : 1395/10/19 20:50
|

مخالفت قابل پیش بینی با استعفای کی‌روش / نه خانی آمد، نه خانی رفت

از ابتدا هم مشخص بود که همانند ادوار پیشین باز هم استعفای کی روش صوری خواهد بود و بیشتر شبیه یک واکنش به هجمه های اخیر است.

ایران ورزشی آنلاین / نه، هیچ اتفاقی رخ نداد. یعنی قرار نبود اتفاقی رخ دهد. از ابتدا هم مشخص بود که همانند ادوار پیشین باز هم استعفای کی روش صوری خواهد بود و بیشتر شبیه یک واکنش به هجمه های اخیر است. مردی که آموخته هر گاه تحت فشار قرار می گیرد، با طرح استعفا از گوشه رینگ می گریزد و البته لبه اهدافش می رسد.

با این وجود مهدی تاج که بعد از جلسه 5 ساعته در دوبی نتوانسته کی روش را متقاعد کند تا حرفی از استعفاد نزند، بلافاصله بعد از بازگشت به ایران دستور به تشکییل جلسه اضطراری هیات رئیسه برای بررسی استعفای کی روش داد تا ساختمان گرانتینی سئول راس ساعت 5 بعدازظهر میزبان اعضای هیات رئیسه باشد.

جلسه ای که البته پیش از برگزار شدن با صحبت های امیر عابدینی از سکه افتاد. آنجا که سرپرست سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال قبل از برگزاری رسما اعلام کرد که مهدی تاج و سایر اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با استعفای کی‌روش مخالفت کرده‌اند. خبری قابل پیش بینی که البته رسانه ای شدنش قبل از برگزاری جلسه جای تامل داشت.

بعد از جلسه ای سه ساعته که البته خروجی آن از قبل مشخص بود،  مهدی تاج روبروی خبرنگاران نشست و در یک نشست مطبوعاتی مفصل درباره استعفای کی روش و مباحث مطرح شده مبسوط صحبت کرد. در حالیکه قبل از برگزاری کنفرانس تاج، محمود اسلامیان عضو هیات رئیسه فدراسیون در جمله ای کوتاه گفت: کی روش ماندگار است و از تیم ملی جدا نخواهد شد. اعضای هیات رئیسه با استعفای کی روش مخالفت کرده و قرار است در تهران نیز جلسه ای با او داشته باشیم.

کلیدواژه

فدراسيون فوتبال

كارلوس كي‌روش

کانال تلگرام ایران ورزشی
captcha