فوتبال ایران / شناسه خبر: 72812 / تاریخ انتشار : 1395/10/20 03:03
|

پیشنهاد ۷۰۰ هزار یورویی انصاری‌فرد

باشگاه پائوک برای انتقال کریم ‌انصاری‌فرد در شرایط کنونی حاضر است دستمزد سالیانه 700 هزار یورویی پرداخت کند.

ایران ورزشی آنلاین / موضوع انتقال کریم انصاری‌فرد، مهاجم ایرانی تیم پانیونیوس همچنان یکی از اخبار مهم ماه ژانویه رسانه‌های ورزشی یونان است. در حالی که انصاری‌فرد با نوع شادی خود پس از گلزنی به تیم ایانینا برای ماندن در پانیونیوس ابراز علاقه کرده بود اما سایت نوااسپورت یونان نوشته است: «به نظر می‌رسد باشگاه پائوک برای به دست‌آوردن انصاری‌فرد بسیار نزدیک شده و همه چیز نشان می‌دهد که سران این باشگاه توانسته‌اند او را برای پیوستن به این تیم متقاعد کنند.»

البته انصاری فرد از المپیاکوس هم پیشنهاد بازی دریافت کرده اما به نظر راهی پائوک خواهد شد چون مدیران این باشگاه با درخواست مالی انصاری فرد موافقت کرده اند. این رسانه یونانی در ادامه خبر خود آورده است: «همه چیز امروز و با تصمیم مهم کریم انصاری‌فرد مشخص خواهد شد. پانیونیوس ابتدا می‌خواهد روی بازی هفته چهاردهم سوپر لیگ یونان برابر پانتولیکوس تمرکز کرده و سپس پاسخی از انصاری‌فرد جهت روشن کردن آینده‌اش دریافت کند. صدور رضایتنامه این بازیکن درآمد 400 هزار یورویی برای پانیونیوس به همراه خواهد داشت و در صورت عدم انتقال شاید توافقی برای دریافت این مبلغ پس از پایان قراردادش در تابستان سال آینده شود.»
در این میان باشگاه پائوک برای انتقال کریم ‌انصاری‌فرد در شرایط کنونی حاضر است دستمزد سالیانه 700 هزار یورویی پرداخت کند.

کلیدواژه

کریم انصاری‌‌فرد

کانال تلگرام ایران ورزشی
captcha