فوتبال ایران / شناسه خبر: 72844 / تاریخ انتشار : 1395/10/21 01:50
|

جدل‌ کاوه و استقلال تمام شد / پیشنهاد چین راهکاری برای حل مشکلات

عجیب اینکه این روزها همه بازیکنان از لیگ چین پیشنهاد دارند و همه آنها به پیشنهادات چند میلیاردی از چین پاسخ منفی می‌دهند.

ایران ورزشی آنلاین / کاوه رضایی در تعطیلات نیم فصل به دلیل آنچه رعایت نشدن بندهایی از قراردادش خوانده بود در تمرینات روزهای ابتدایی شرکت نکرد. رضایی روز جمعه برای تمرین کردن به کمپ حجازی آمد اما زمانی که متوجه شد حسن زمانی، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال مصاحبه تندی علیه او کرده است از مدیران باشگاه درخواست رضایتنامه کرد تا در نیم فصل دوم فوتبالش را در تیم دیگری ادامه بدهد. البته پس از این اتفاق باشگاه استقلال درخواست رضایت‌نامه کاوه را تکذیب کرد.

امروز رضا افتخاری، مدیرعامل استقلال با کاوه رضایی صجت کرد و به او قول داد که خواسته های به حق او را اجرا خواهد کرد و به همین دلیل مهاجم آبی ها به تمرین تیمش برگشت تا در فاصله 3 روز مانده تا بازی با نفت تهران در هفته شانزدهم لیگ برتر خودش را آماده این بازی حساس کند. 

در روزهای گذشته شایعات زیادی مبنی بر پیوستن کاوه رضایی به یک تیم چینی وجود داشت، اما این مهاجم برنامه ای برای ترک استقلال ندارد بلکه از رفتار مدیران باشگاه دلخور شده بود و حالا با حل شدن مشکلات از امروز خود را برای حضور در نیم فصل دوم لیگ برتر آماده خواهد کرد. عجیب اینکه این روزها همه بازیکنان از لیگ چین پیشنهاد دارند و همه آنها به پیشنهادات چند میلیاردی از چین پاسخ منفی می‌دهند. بشنوید اما باور نکنید. پیشنهاد از چین تبدیل شده به راهکاری برای حل مشکلات مالی بازیکنان با باشگاه‌شان.

کلیدواژه

کاوه رضایی

استقلال

کانال تلگرام ایران ورزشی
captcha