فوتبال ایران / شناسه خبر: 72854 / تاریخ انتشار : 1395/10/21 15:23
|
مقدماتی جام جهانی فوتبال ساحلی

همگروهی ایران با بحرین، چین، مالزی و افغانستان

در مقدماتی جام جهانی فوتبال ساحلی، ایران در گروه 5 تیمی قرار گرفته، در حالی که دو گروه دیگر چهار تیمی هستند.

ایران ورزشی آنلاین / مقدماتی جام جهانی فوتبال ساحلی در منطقه آسیا قرعه کشی شد و ایران در گروه A قرار گرفت. ایران در گروه A در کنار تیم های بحرین، چین، مالزی و افغانستان قرار گرفته است. عمان، لبنان، ازبکستان و تایلند تیم های شرکت کننده گروه B هستند و تیم های ژاپن – امارات عراق و قطر گروه C را تشکیل می دهند. این بازی ها بهمن ماه در مالزی برگزار می شود و جام جهانی را هم بهار سال آینده در جزیره باهاما شاهد خواهیم بود. 
ایران در دوره پیشین این رقابت ها یعنی مقدماتی جام جهانی در مرحله نیمه نهایی به ژاپن باخت اما در بازی رده بندی لبنان را برد و به عنوان تیم سوم به جام جهانی صعود کرد و تیم های عمان و ژاپن هم بر سکوی اول و دوم آسیا ایستادند. مسابقاتی که در قطر برگزار شد.
اما شرایط این دوره از بازی ها تفاوت عمده ای با دوره پیشین دارد. در پایان مرحله گروهی یک تیم از هر گروه به انضمام بهترین تیم دوم به دور نهایی صعود می کنند. در دور نهایی چهار تیم برتر به صورت ضربدری با هم بازی می کنند. دو تیم پیروز علاوه بر صعود به جام جهانی برگزار کننده بازی نهایی خواهند بود. دو تیم بازنده برگزار کننده بازی رده بندی خواهند بود که پیروز این دیدار به عنوان نماینده سوم آسیا در جام جهانی حاضر خواهد شد.

---

کلیدواژه

فوتبال ساحلي

جام جهاني فوتبال ساحلي

کانال تلگرام ایران ورزشی
captcha