فوتبال ایران / شناسه خبر: 72860 / تاریخ انتشار : 1395/10/21 18:56
|

سرور جباروف، هافبکی با ید طولا / استقلال چه تصمیمی می‌گیرد؟

سرور جباروف، هافبکی با ید طولا که مرد سال آسیا هم شده، در نزدیکی تیم استقلال است. او 14 سال بازیکن تیم ملی ازبکستان بوده و البته به دلیل سن و سال بالایش دیگر بازار کار گذشته را در فوتبال آسیا ندارد.

ایران ورزشی آنلاین / سرور جباروف از نامزدهای حضور در تیم استقلال تهران است. او در صورت حضور در لیگ ایران، رکورددار تعداد بازی ملی در بین لژیونرهای حاضر در فوتبال ایران خواهد بود.

جباروف که در لیگ‌های کره و عربستان بازی کرده تقریباً در تمام تیم‌های بزرگ لیگ کشورش هم حضور داشته است. او در نوف باخور، پاختاکور، بنیاد کار و لوکوموتیو تاشکند بازی کرده و در تیم‌های اف سی سئول، سونگنام و اولسان کره نیز بازی کرده و در تیم الشباب عربستان هم حضور داشته است.
به جز جباروف در بین ملی پوشان خارجی شاغل در لیگ فوتبال ایران، قبلاً هوار ملأ محمد هم با 111 بازی حضور داشته و رکورد دار بوده و حالا در صورت حضور، این کاپیتان ملی پوش ازبک‌ها نفر اول خواهد بود. البته در میان ملی پوشان فوتبال کشورمان هم جلال حسینی با 108 بازی ملی در رده اول قرار دارد. جباروف 14 سال است در تیم ملی فوتبال ازبکستان حاضر است و در حال حاضر هم پیراهن تیم لوکوموتیو تاشکند را بر تن دارد. سرور برای تیم ملی فوتبال ازبکستان هم 25 گل به ثمر رسانده است.

کلیدواژه

سرور جباروف

استقلال

کانال تلگرام ایران ورزشی
captcha