ورزش ایران / شناسه خبر: 72861 / تاریخ انتشار : 1395/10/21 19:01
|
واکنش های متفاوت مولایی بعد از نشست کمیته انضباطی :

سوء تفاهم پیش آمده بود

ایران ورزشی آنلاین / کمیته انضباطی فدراسیون وزنه برداری برای دومین بار به پرونده بهادر مولایی رسیدگی کرد. در این نشست که روز دوشنبه در فدراسیون وزنه برداری برگزار شد، علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری هم حضور داشت که بهادر مولایی در خصوص مصاحبه هایی که انجام داده بود توضیحاتی را ارائه کرد. بعد از بازیهای المپیک بهادر مولایی انتقادات تندی را بر علیه مسولان فدراسیون سرمربی تیم ملی وزنه برداری انجام داد که منجر به احضار او به کمیته انضباطی شد. یکبار بیش از این نشست کمیته انضباطی برگزار شده بود که روز دوشنبه برای دومین بار این نشست برگزار شد. در این نشست بعد از توضیحات بهادر مولایی و حمایت علی مرادی از وزنه بردار دسته فوق سنگین تیم ملی و همچنین توضیحات سرمربی تیم ملی، به نظر می رسد مشکلات موجود بین وزنه بردار دسته فوق سنگین تیم ملی وزنه برداری و مسولان فدراسیون با همین توضیحات برطرف شده باشد و او به تیم ملی برگردد.

بهادر مولایی که پیش از بازیهای المپیک انتقادات تندی را بر علیه کادر فنی و مسولان فدراسیون وزنه برداری انجام داده بود، حالا صحبت از سوء تفاهم به میان می آورد که در این نشست کاملا بر طرف شده است:« در چند وقت اخیر سوء تفاهمی به وجود آمده بود که در دومین جلسه کمیته انضباطی با حمایت های پدرانه علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری و اعضای کمیته انضباطی برطرف شد. امیدوارم با پشتکار در تمرینات بتوانم مدال های ارزشمندی را برای کشورم بدست آورم تا این گونه از زحمات علی مرادی رییس فدراسیون تشکر کنم.»

مولایی همچنین ادامه داد:« پس از اعزام نشدن به بازی های المپیک 2016 همان گونه که تمامی ورزش دوستان و اهالی وزنه برداری مستحضر هستند، اتفاقاتی که برای خانواده ام افتاد من در شرایط ایده آل و مناسبی از نظر روحی قرار نداشتم بنابراین اگر به کسی بی احترامی کردم، دلجویی می کنم.از این پس می پذیرم که به ارکان و مسئولان فدراسیون وزنه برداری احترام بگذارم و به اصول و قوانین فدراسیون پایبند باشم.»

بهادر مولایی با بیان اینکه اظهاراتش بیشتر از روی احساسات و بر گرفته از احساسات بوده و به همین دلیل هم رسما اعلام می کند که از این پس به اخلاق حرفه ای یک ورزشکار پایبند خواهد بود:« مطمئناً قصد نداشتم به هیچ شخصی یا ارگانی بی احترامی بکنم. بعنوان یک ورزشکار حرفه ای به مبانی اخلاقی پایبند خواهم بود برهمین اساس از تمام کسانی که برای بهبودیم تلاش کردند و مرا مورد حمایت خود قرار دادند و همچنین مردم ورزشدوست و خانواده وزنه برداری تشکر می کنم.»

کلیدواژه

بهادر مولايي

وزنه برداري

كميته انضباطي فدراسيون وزنه برداري

کانال تلگرام ایران ورزشی
captcha