ورزش بین الملل / شناسه خبر: 72865 / تاریخ انتشار : 1395/10/21 19:44
|

کی‌روش: منچستر با مورینیو درمسیر درستی قرار دارد

زمانی کی‌روش و مورینیو روی نیمکت منچستریونایتد و چلسی رقبای سرسختی بودند.

ایران ورزشی آنلاین / کارلوس کی روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران در مورد شرایط تیم منچستریونایتد تحت هدایت مورینیو صحبت کرد. کی‌روش در دو مقطع دستیار سر الکس فرگوسن در منچستر یونایتد بود. او ابتدا در فصل 2003-2002 به مدت یک فصل این سمت را بر عهده داشت و بعد از آن از تیم جدا شد و هدایت رئال مادرید را بر عهده گرفت. اما بعد از یک سال، دوباره به سمت قبلی خود در اولدترافورد بازگشت و تا پایان فصل 2008 دستیار فرگوسن بود.

کی روش در فصول گذشته و بعد از جدایی فرگوسن و انتصاب مویس و فان خال، از شرایط تیم سابق خود ابراز نارضایتی کرده بود اما حالا معتقد است این تیم با هدایت مورینیو در مسیر درستی قرار گرفته است.

کی روش در گفتگو با وبسایت ESPN گفت: «به عنوان یک هوادار منچستریونایتد که هنوز دوستان زیادی در این باشگاه دارم، بابت نتایج خوب تیم خوشحال هستم.»

در حال حاضر، شیاطین سرخ با 5 امتیاز اختلاف نسبت به لیورپول رده دومی، در رتبه ششم جدول لیگ برتر قرار گرفته اند و روز دوشنبه این دو تیم در اولدترافورد به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

کی روش معتقد است در حال حاضر تنها رتبه منچستریونایتد در پایان فصل حائز اهمیت نیست و مسیر درستی که این تیم در این مقطع طی می کند نیز دارای اهمیت فراوانی است.

لیبک کوتاه خبر
http://iran-varzeshi.com/72865
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر