ورزش بین الملل / شناسه خبر: 72888 / تاریخ انتشار : 1395/10/22 14:50
|

اعتراض مورینیو به تماشاگران: اینجا سالن تئاتر نیست

سرمربی منچستریونایتد از هواداران خواست برای بازی با لیورپول پرشورتر باشند.

ایران ورزشی آنلاین / ژوزه مورینیو در آستانه بازی یکشنبه تیمش مقابل لیورپول در اعتراض به انفعال تماشاگران تیمش گفت که «به تماشای تئاتر نیامده‌اید». او امیدوار است با حمایت هواداران بتواند لیورپول را شکست دهد و به بالای جدول نزدیک‌تر شود. منچستریونایتد سه‌شنبه شب موفق شد در بازی رفت نیمه نهایی جام اتحادیه هال‌سیتی را با نتیجه 2 بر صفر شکست دهد.

مورینیو بعد از نهمین برد متوالی تیمش گفت که پیروزی مقابل لیورپول تنها با عملکرد بهتر خودش، بازیکنان و هواداران ممکن خواهد بود. منچستر در صورت پیروزی مقابل لیورپول به دو امتیازی این تیم می‌رسد. سرمربی پرتغالی درباره برد تیمش مقابل هال گفت: «فکر می‌کنم در نیمه اول بازیکنان و من باید بهتر عمل می‌کردیم، هواداران هم باید بهتر عمل می‌کردند. من، بازیکنان و ببخشید هواداران باید بهتر از این باشیم. یکشنبه یک بازی خاص در پیش داریم. من از هواداران دعوت می‌کنم که به تاتر نیایند، بیایند و با ما در بازی سهیم باشند.»

مورینیو اضافه کرد: «منتظر بازی سختی بودم. 2 بر صفر نتیجه خوبی است. نیمه‌نهایی برای ما تمام نشده و هنوز در ومبلی نیستیم، ولی گل دوم برای ما مهم بود.» او در پایان گفت که اطمینان دارد زلاتان برای بازی یکشنبه آماده خواهد بود.

 

 

لیبک کوتاه خبر
http://iran-varzeshi.com/72888
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر