ورزش بین الملل / شناسه خبر: 72893 / تاریخ انتشار : 1395/10/22 16:40
|

بارسا- بیلبائو؛ اولین برد سال یا تشدید بحران؟

مسی و یارانش در شروع سال 2017 نتایج خوبی نگرفته‌اند و بازی امشب حساسیت زیادی پیدا کرده است.

ایران ورزشی آنلاین / بارسلونا امشب برای ماندن در جدول جام حذفی باید در نوکمپ آتلتیک بیلبائو را شکست دهد. بارسا هفته گذشته در اولین بازی سال 2017 با نتیجه 2 بر یک مغلوب تیم باسکی شد تا در آستانه حذف از این مسابقات قرار بگیرد.

دومین بازی بارسا در سال جدید هم باب میل انریکه پیش نرفت و ضربه ایستگاهی دقیقه 90 مسی تنها توانست این تیم را از شکست در زمین ویارئال شکست دهد. در این شرایط بارسا امیدوار است امشب ناکامی‌هایش در سال جدید به پایان برسد.

اشتباهات داوری در دو بازی اخیر به زیان بارسا بوده تا این موضوع به سوژه اول رسانه‌های اسپانیا تبدیل شود. تندترین اعتراض از سوی پیکه، مدافع بارسا مطرح شد و حالا تعدادی از داوران اسپانیایی می‌خواهند از او شکایت کنند.

با این حال نمی‌توان ناکامی‌های بارسا را تنها با اشتباهات داوری مرتبط دانست. انریکه این روزها مشکلات زیادی در خط میانی‌اش دارد. او از عملکرد راکیتیچ راضی نیست و در بازی مقابل ویارئال حتی او را از فهرست تیمش کنار گذاشت. آندره گومز و دنیس سوارز، دو هافبک جدید این تیم هم انتظارات را برآورده نکرده‌اند.

باید دید بارسا امشب می‌تواند دوباره سطح بازی‌اش را بالا ببرد و به اولین برد سال برسد یا با کنار رفتن از جام حذفی وارد بحرانی جدی می‌شود؟

 

 

لیبک کوتاه خبر
http://iran-varzeshi.com/72893
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر