فوتبال ایران / شناسه خبر: 72905 / تاریخ انتشار : 1395/10/23 00:23
|

سرنوشت بختیار: معاوضه با شجاعیان یا بازگشت به فولاد

شایعات زیادی پیرامون معاوضه رحمانی با داریوش شجاعیان هافبک گسترش فولاد شنیده می‌شود اما با این حال هافبک استقلال تصمیم گرفته دوباره به اهواز برگردد.

ایران ورزشی آنلاین / بختیار رحمانی که فوتبال خود را در فولاد خوزستان شروع کرد و با این تیم شناخته شد، یک سال برای انجام خدمت سربازی به تراکتورسازی رفت ولی در لیگ شانزدهم استقلال تهران را انتخاب کرد. روزگار اما بر وفق مراد او پیش نرفت و بختیار نتوانست عملکرد مورد انتظار علیرضا منصوریان را در نیم‌فصل اول ارائه دهد.

او که اکنون جایی برای خود در ترکیب استقلال متصور نیست و صلاح می‌داند از جمع آبی‌های پایتخت جدا شود به احتمال فراوان به فولاد خوزستان که با آن به قهرمانی لیگ برتر رسیده برگردد و حتی مذاکراتی هم با این تیم انجام داده و به نظر می‌رسد طی روزهای آینده و پس از دریافت رضایت‌نامه از باشگاه استقلال، رحمانی دوباره پیراهن فولاد را بر تن خواهد کرد.

این درحالی است که در فضای مجازی شایعات زیادی پیرامون معاوضه رحمانی با داریوش شجاعیان هافبک ملی‌پوش گسترش فولاد شنیده می‌شود اما با این حال هافبک استقلال تصمیم گرفته دوباره به اهواز برگردد و برای فولاد خوزستان بازی کند.

لیبک کوتاه خبر
http://iran-varzeshi.com/72905
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر