ورزش بین الملل / شناسه خبر: 72906 / تاریخ انتشار : 1395/10/23 02:10
|

اولین برد در سال 2017/ صعود با مثلث جادویی

بارسا با درخشش سه مهاجم بزرگش از سد آتلتیک بیلبائو گذشت و در جدول جام حذفی باقی ماند.

ایران ورزشی آنلاین / بعد از شکست 2 بر یک در بازی رفت، بارسا موفق شد با پیروزی 3 بر یک مقابل بیلبائو در نوکمپ به جمع هشت تیم پایانی جام حذفی اسپانیا برسد. بعد از یک شکست و یک تساوی، این اولین برد بارسا در سال 2017 بود و این تیم را از بحران دور کرد. خبر خوب دیگر برای هواداران بارسا گلزنی هر سه مهاجم این تیم، سوارز، نیمار و مسی بود.

بارسا برای فرار از حذف بازی را تهاجمی شروع کرد و در دقیقه 36 با ضربه چکشی سوارز به گل رسید. این تنها گل نیمه اول بازی بود. البته قبل از آن کمک داور به اشتباه گل صحیح بارسا را آفساید اعلام کرده بود تا اشتباهات تاثیرگذار برای سومین بازی متوالی به ضرر این تیم باشد.

بارسا در دقیقه 47 با فرار دیدنی نیمار به یک پنالتی رسید و همین مهاجم موفق شد با فریب دروازه‌بان بیلبائو توپ را به تور دروازه برساند. ضعف خط دفاعی بارسا بعد از این گل آشکار شد و بیلبائو تنها چهار دقیقه بعد با ضربه سر سابوریت اختلاف را به حداقل رساند. سرخی روبرتو، مدافع راست بارسا در این صحنه کاملا منفعل بود تا مهاجم حریف به راحتی توپ را به تور دروازه برساند.

تکرار نتیجه بازی رفت به معنای این بود که بازی به وقت اضافه خواهد رفت، ولی مسی با ضربه ایستگاهی دیدنی‌اش کار را قبل از سوت پایان تمام کرد. او در دقیقه 77 موفق شد برای سومین بازی متوالی با ضربه ایستگاهی گلزنی کند. بارسا در نهایت این بازی نزدیک را در مجموع با نتیجه 4 بر 3 برد تا همچنان مدعی جدی قهرمانی در جام حذفی باشد. بازی بعدی این تیم شنبه مقابل لاس‌پالماس در لالیگا خواهد بود.

 

 

لیبک کوتاه خبر
http://iran-varzeshi.com/72906
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر