فوتبال ایران / شناسه خبر: 73643 / تاریخ انتشار : 1395/11/18 00:32
|

رونمایی از هافبک دفاعی برانکو / شهاب کرمی، شماره ۱۴ پرسپولیس

این یک انتخاب هیجان‌انگیز برای پرسپولیس و شهاب است، در زمستانی که پرسپولیس بیشتر به ثبات و خرید‌های فکرشده رو آورد.

ایران ورزشی آنلاین / شهاب کرمی ساعاتی پیش پیراهن شماره ۱۴ پرسپولیس را تحویل گرفت، سرانگشت‌هایش قرمز شد و پای برگه قرارداد امضا و اثر انگشتش را گذاشت. این یعنی پرسپولیس که پس از جدایی احمد نورالهی با بحران هافبک دفاعی مواجه شده بود و کمال کامیابی‌نیا نمی‌توانست بار سنگین این پست را تنها به دوش بکشد، حالا با خیال آسوده به سمت قهرمانی در لیگ برتر و موفقیت‌های تازه در لیگ قهرمانان آسیا حرکت می‌کند.

شهاب کرمی را خوب می‌شناسیم، هافبکی که در فولاد اهواز ستاره شد و یکی از بازیکنان شاخص از نسلی بود که در فولاد اسم و رسمی پیدا کردند. شهاب مثل سروش و بختیار و بقیه، باید به یک تیم نظامی می‌رفت تا خدمت سربازی‌اش را بگذراند. انتخاب شهاب ملوان بود. او توانست در انزلی، در بندری که تماشاگرانش با وسواس بازیکنان را می‌پذیرند، دوره موفقی را با ملوان پشت سر بگذارد و از ارکان اصلی موفقیت ملوان در همین نیم‌فصل اول لیگ یک هم بود، نیم فصلی که ملوان گام‌های بلندی برای صعود به لیگ برتر برداشت.

شهاب حالا آرزوهای بزرگ‌تری را در پرسپولیس جستجو می‌کند. برانکو ایوانکوویچ تیم بزرگ و کامیابی را ساخته و این برای شهاب کرمی، هم می‌تواند یک فرصت بزرگ باشد و هم یک راه سخت. توقعات از شهاب کرمی در پرسپولیس کم نیست. به همین حالا توجه کنیم که کمال کامیابی‌نیا با کارت قرمزی که در بازی با تراکتورسازی گرفت، چه شرایط پیچیده و دشواری را برای برانکو ساخته است. شهاب در پرسپولیس شاید خیلی زود صاحب فرصت‌های بزرگ شود و این فرصت‌های بزرگ هم او را آبدیده می‌کند و هم شهاب را تا مرز ستاره شدن در پرسپولیس پیش می‌برد و البته مسئولیت سنگینی را نیز بر دوش او می‌گذارد. این یک انتخاب هیجان‌انگیز برای پرسپولیس و شهاب است، در زمستانی که پرسپولیس بیشتر به ثبات و خرید‌های فکرشده رو آورد.

 

کلیدواژه

شهاب کرمی

پرسپولیس

ملوان

برانکو ایوانکوویچ

کانال تلگرام ایران ورزشی
captcha