ورزش بین الملل / شناسه خبر: 73827 / تاریخ انتشار : 1395/11/27 20:49
|

گریزمان: آب و هوای انگلیس را دوست ندارم

منچستریونایتد مشتری پر و پا قرص گلزن فرانسوی است، ولی ظاهرا او هیچ علاقه‌ای به پیوستن به این تیم ندارد و فعلا ترجیح می‌دهد در آتلتیکومادرید بماند.

ایران ورزشی آنلاین / آنتوان گریزمان، مهاجم اتلتیکو مادرید گفته که درباره آینده‌اش در پایان فصل تصمیم خواهد گرفت. او البته گفته که آب و هوای انگلیس خوب نیست و همین شاید باعث شود او به این کشور نرود.

گریزمان 25ساله مورد توجه منچستریونایتد، پاری‌سن‌ژرمن و چند باشگاه بزرگ اروپایی قرار دارد اما این بازیکن مطمئن نیست که از رفتنش از اتلتیکو خوشحال شود. او گفته است: «در رئال سوسیه‌داد که بودم حس کردم که باید بروم. در حال حاضر نمی‌دانم که این اشتیاق از کجا آمده است. کسی چه می‌داند که فصل چطور به پایان خواهد رسید. اگر فصل بد به پایان برسد، ممکن است از خودم درباره آینده‌ام سوال بپرسم اما در حال حاضر این کار را نمی‌کنم. من همچنین از خود خواهم پرسید که به کجا می‌روم. در اسپانیا، بارسلونا و رئال مادرید هستند. بارسلونا سه مهاجم بزرگ دارد و رئال هم غیرممکن است چون من در تیم رقیبش هستم. فکر می‌کنم دو باشگاه توافقی دارند که با هم بازیکن رد و بدل نکنند. لیگ آلمان برایم خیلی جذاب نیست. فرانسه هم نه در حال حاضر. در انگلیس هم تردیدهای زیادی درباره زندگی شخصی‌ام خواهم داشت. همه چیز مانند باران، هوای بد... من نیاز دارم که از زندگی لذت ببرم.»

 

کلیدواژه

آنتوان گریزمان

آتلتیكو مادرید

منچستریونایتد

کانال تلگرام ایران ورزشی
captcha