فوتبال ایران / شناسه خبر: 73843 / تاریخ انتشار : 1395/11/28 17:48
|

آزمایش دوپینگ دو بازیکن لیگ برتر مثبت شد

به منظور رعایت حقوق افراد و موارد تصریح شده در آیین نامه مبارزه با دوپینگ، پس از رسیدگی پرونده نام آنها اعلام خواهد شد.

ایران ورزشی آنلاین / رییس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال از اعلام نتایج دو نمونه  مثبت تست دوپینگ در لیگ برتر فوتبال خبر داد.

 دکتر توحید سیف‌برقی در این باره گفت: ستاد مبارزه با دوپینگ نتایج تست دوپینگ مسابقات لیگ برتر را اعلام کرد که بر این اساس دو نمونه تست دوپینگ بازیکنان فوتبال شاغل در لیگ برتر مثبت اعلام شد. براساس اعلام آزمایشگاه در نمونه‌های مثبت اعلام شده، ماده ممنوعه آنابولیک استروئید و کورتیکو استروئید وجود داشته است؛ بدین ترتیب این دو بازیکن در حال حاضر طبق نامه ارسالی از سازمان لیگ فوتبال به باشگاه‌های مربوطه و خود بازیکنان در حال تعلیق درآمدند.

دکتر سیف برقی اضافه کرد: روند دادرسی این بازیکنان به زودی در ستاد مبارزه با دوپینگ با حضور هر دو بازیکن و نماینده فدراسیون فوتبال برگزار خواهد شد؛ همچنین به منظور رعایت حقوق افراد و موارد تصریح شده در آیین نامه مبارزه با دوپینگ، پس از رسیدگی پرونده این بازیکنان و قطعی شدن رای آنها، مراتب از طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال اعلام می‌شود.

رئیس کمیته پزشکی در پایان با اشاره به روند دادرسی بازیکن لیگ برتر فوتسال گفت: پرونده رسیدگی این بازیکن به مراحل انتهایی خود رسیده است و پس از اتمام دادرسی نام بازیکن لیگ برتر فوتسال به صورت رسمی اعلام می‌شود.

 

 

کلیدواژه

دوپینگ

لیگ برتر ایران

کانال تلگرام ایران ورزشی
captcha