فوتبال ایران / شناسه خبر: 73846 / تاریخ انتشار : 1395/11/28 20:50
|
ذوب‌آهن صفر - استقلال ۲

آبی، هیجان‌انگیز و مدعی: این استقلال

استقلال به تیمی فوق‌العاده و هیجان‌انگیز تبدیل شده، تیمی که آرام آرام خود را به صدر نزدیک می‌کند، تیمی که به لیگ برتر هوای تازه‌ای داده و جان تازه‌ای بخشیده. به استقلال سلام بگوییم.

ایران ورزشی آنلاین / استقلال با نمایش تماشایی این‌بار موفق شد بعد از 4 سال، قفل ذوب‌آهن را در اصفهان بشکند و با پیروزی 2 بر صفر به یک مدعی تمام عیار برای کسب عنوان قهرمانی تبدیل شود. با این پیروزی آبی‌ها باید منتظر بمانند، منتظر لغزش پرسپولیس و تراکتورسازی در صدرجدول.


هفته بیست و دوم لیگ برتر/ ساعت 15 
استادیوم فولاد شهر
داور: موعود بنیادی فر ، کمک ها: حسن ظهیری و میریعقوب حجتی 

 

اخطار:

مرتضی تبریزی (10) از ذوب آهن

لئاندرو پادوانی (29) از استقلال

محمدرضا حسینی (80) از ذوب آهن

میلاد زکی پور (88) از استقلال

 

ذوب آهن: محمدرشید مظاهری، وحید محمدزاده، محمد نژاد مهدی، مهدی مهدی پور، احسان پهلوان، مرتضی تبریزی(67 - یاسر فیضی)، علی حمام (75 - محمدرضا حسینی)، مهرداد قنبری، دانیال اسماعیلی فرد، جری بنگستون و مهدی رجب‌زاده (81 - قاسم حدادی فر)
سرمربی: مجتبی حسینی

 

استقلال: حسین حسینی، لئاندرو پادوانی، مجید حسینی، میلاد زکی پور، خسرو حیدری، امید ابراهیمی، امید نورافکن (70- فرشید باقری)، فرشید اسماعیلی (81 - جابر انصاری)، مجتبی حق دوست(46 - علی قربانی)، بهنام برزای و کاوه رضایی
سرمربی: علیرضا منصوریان

 

یکی از جذاب‌ترین بازی‌های این فصل لیگ‌برتر با نتیجه دو بر صفر به نفع استقلال به پایان رسید، بازی‌ای که تعداد زیادی موقعیت گل در آن خلق شد و آبی‌ها توانستند با تک گل فرشید اسماعیلی پیروز به رختکن بروند. در طول نیمه اول ذوب‌آهن روی ضدحمله‌ها و نمایش خوب بازیکنان سرعتی‌اش حساب ویژه‌ای باز کرده بود اما عملکرد خوب خط دفاع استقلال و البته دو عکس‌العمل سیدحسین حسینی اجازه گلزنی را به این تیم نداد. در این نیمه استقلالی‌ها بیشتر جریان بازی را در اختیار داشتند و به جز گلی که زدند دو، سه موقعیت عالی گل را از دست دادند.

نیمه دوم اما با حملات توفانی ذوب‌آهنی‌ها آغاز شد تا این تیم بتواند از سومین شکست پیاپی خود در لیگ‌برتر جلوگیری کند. بازیکنان ذوب‌آهن یکی، دو بار تا آستانه فروریختن دروازه استقلال پیش آمدند اما شاگردان علیرضا منصوریان یک بار دیگر نشان دادند چقدر در ضدحمله‌ها تیم خطرناکی هستند. فرشید اسماعیلی که بهترین بازیکن امروز استقلال بود، در نیمه دوم روی سانتری فوق‌العاده بهنام برزای را در موقعیت گل قرار داد تا آبی‌ها یک پیروزی بی‌حرف و حدیث دیگر در لیگ‌برتر به دست بیاورند. 

 

بهترین بازیکن:

فرشید اسماعیلی با یک گل و یک پاس گل تردیدی در انتخاب بهترین بازیکن زمین باقی نگذاشت. اسماعیلی بعد از چند بازی نیمکت‌نشینی از بازی با پرسپولیس به ترکیب اصلی آبی‌ها اضافه شد و موفق شد در این دو بازی دو گل و دو پاس گل در کارنامه خود ثبت کند. 

 

اتفاق ویژه:

استقلال امروز بعد از 4 سال موفق شد در اصفهان ذوب‌آهن را شکست دهد و البته به رکورد 5 برد متوالی در نیم فصل دوم لیگ‌برتر برسد که از این نظر این تیم بهترین آمار را دارد.

 

شرح گل‌ها:

1-0 (استقلال): سانتر عالی خسرو حیدری به روی دوازه با ضربه سر فرشید اسماعیلی همراه شد تا دروازه ذوب آهن در دقیقه 24 برای اولین بار باز شود. 

2-0 (استقلال): سانتر عالی فرشید اسماعیلی را بهنام برزای با ضربه سر در دقیقه 78 وارد دروازه ذوب آهن کرد.

لیبک کوتاه خبر
http://iran-varzeshi.com/73846
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر