فوتبال ایران / شناسه خبر: 73850 / تاریخ انتشار : 1395/11/28 23:38
|
پرسپولیس ۲ - سپاهان ۱

رسیدن به پرسپولیس، همچنان یک رویا

پرسپولیس به این آسانی‌ها به تعقیب‌ کننده‌گانش اجازه نمی‌دهد که فاصله را نزدیک کنند. یک هفته بعد از شهرآورد پرسپولیس پنالتی‌ فانتزی هم زد تا بگوید که کدام تیم صدرنشین است.

ایران ورزشی آنلاین / بعد از یک نیمه بدون گل پرسپولیس در ابتدا پس از پنالتی روی طارمی توسط طارمی(56) به گل رسید اما سپاهان بعد از خطای انصاری روی محمدی با ضربه ریکانی(81) از روی نقطه پنالتی بازی را مساوی کرد اما دقایقی بعد این‌بار روی خطای حاج‌صفی روی طارمی، اکبریان یک پنالتی دیگر برای پرسپولیس گرفت که این پنالتی را خود رضائیان به گل تبدیل کرد تا پرسپولیس برنده این بازی حساس و سرنوشت‌ساز باشد. مسابقه‌ای که سپاهان آن را با اخراج حاج‌صفی ده نفره به پایان رساند.


استادیوم آزادی / تماشاگر: حدود 70 هزار نفر
داور: محمدرضا اکبریان / کمک داوران: محمدرضا ابوالفضلی و مهدی عالیقدر / ناظر: علیرضا یزدانی

اخطار:

سروش رفیعی(27) از پرسپولیس

مهرداد محمدی(32) از سپاهان

لی اولیویرا (56) از سپاهان

حسین ماهینی (63) از پرسپولیس

احسان حاج صفی(70) از سپاهان

وحید امیری (92) از پرسپولیس

اخطار دوم و اخراج:

احسان حاج صفی(84) از سپاهان

 

پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه(77 شهاب کرمی)، صادق محرمی، رامین رضاییان(90 علی علیپور)، محمد انصاری، فرشاد احمدزاده(90 سامان نریمان جهان)، محسن مسلمان، سروش رفیعی، وحید امیری و مهدی طارمی.
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

سپاهان:

لی اولیویرا، جلال عبدی، موسی کولی بالی، شجاع خلیل زاده، احسان حاج صفی، رسول نویدکیا، محمود قائد رحمتی، سرور چپاروف، مهرداد محمدی، جلال علی محمدی و مسعود حسن‌زاده.
سرمربی: عبدالله ویسی

 

شرح گل‌ها:

پرسپولیس 1 سپاهان 0 : (دقیقه 56، مهدی طارمی) رامین رضاییان از روی پنالتی ای که مهدی طارمی نصیب سرخپوشان کرده بود موفق شد به شیوه گلزنی مسی و سوآرز، طارمی را در موقعیت گل قرار دهد و این مهاجم قفل دروازه را باز کرد.

پرسپولیس 1 سپاهان 1: ( طالب ریکانی، دقیقه 80، پنالتی): مهاجم تازه وارد سپاهانی ها مامور زدن پنالتی برای تیمش شد که این ضربه را با قدرت تمام وارد دروازه بیرانوند کرد تا نتیجه را به تساوی بکشاند.

پرسپولیس 2 سپاهان 1: ( رامین رضاییان، دقیقه 87، پنالتی): در سومین پنالتی اعلام شده در این بازی بار دیگر رامین رضاییان پشت ضربه قرار گرفت و اینبار آن را وارد دروازه حریف کرد؛ بدون پاس گل!

 

بهترین بازیکن:
وحید امیری، مهدی طارمی و رامین رضائیان به همراه حسین ماهینی 4 بازیکن شاخص پرسپولیس در این بازی بودند و در جمع سپاهانی‌ها هم مهرداد محمدی نمایش شایسته و قابل توجهی داشت. 
 

اتفاق ویژه:
 3 پنالتی با سوت‌های اکبریان در شرایطی سرنوشت بازی را رقم زد که تیم میهمان به شدت روی پنالتی دوم که با احتیاطی حاج‌صفی روی طارمی رقم خورد به شدت به داوری معترض بود و در نهایت این اعتراض‌ها باعث اخراج حاج‌صفی  کاپیتان سپاهان شد تا بازی برای دقایقی متوقف شود و به جنجال کشیده شود.

 

لیبک کوتاه خبر
http://iran-varzeshi.com/73850
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر