فوتبال ایران / شناسه خبر: 73855 / تاریخ انتشار : 1395/11/29 18:37
|

برف علیه لیگ/ بازی‌ها یکی یکی لغو می‌شود

بازی سیاه‌جامگان مقابل تراکتورسازی در مشهد و بازی ماشین‌سازی مقابل نفت در تبریز لغو شد. ممکن است این دو بازی فردا برگزار شود.

ایران ورزشی آنلاین / دیدار تیم‌های سیاه‌جامگان و تراکتورسازی تبریز که قرار بود ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه ثامن مشهد برگزار شود به دلیل بارش شدید برف و برودت هوا لغو شد. رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ می‌گوید به احتمال 90 درصد دیدار دو تیم نفت و ماشین‌سازی لغو و فردا برگزار می‌شود. هوای تبریز هم مثل مشهد دیروز و امروز برفی بوده است.

امیرحسین فتاحی گفت: «این دیدار به احتمال 90 درصد لغو می‌شود ولی ما تا یک ساعت قبل از شروع بازی با نظر داور و ناظر بازی تصمیم‌گیری نهایی را انجام می‌دهیم ولی شرایط آب و هوایی به شکلی است که به احتمال زیاد بازی لغو می‌شود. ما یک بار کاورها را از روی زمین بازی جمع کردیم ولی باز برف شروع به باریدن کرد. در بازی استقلال و ماشین‌سازی که با وجود بارش برف برگزار شد برف 40 دقیقه قبل از بازی شروع به باریدن کرد ولی شرایط این بازی متفاوت است و ساعت‌هاست که برف می‌بارد.»

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در ادامه درباره زمان برگزاری دو دیدار سیاه‌جامگان - تراکتورسازی و ماشین‌سازی - نفت بیان کرد: «طبق قانون این دو دیدار 24 ساعت پس از لغو برگزار می‌شود. در تبریز مشکلی وجود ندارد و اگر بازی لغو شود به احتمال زیاد فردا این دیدار برگزار می‌شود. طبق پیش‌بینی‌های آب و هوایی از ساعت‌های 6 – 7 بعدازظهر بارش برف بند می‌آید و از ساعت 10 شب آسمان نیمه‌ابری شده و فردا آسمانی صاف در تبریز خواهیم داشت. شرایط آب و هوای مشهد متفاوت است و به احتمال زیاد نتوانیم این بازی را فردا برگزار کنیم. برای تصمیم‌گیری این موضوع با گرفتن گزارش هواشناسی و برگزاری جلسه با سرپرستان دو تیم تصمیم‌گیری نهایی را انجام می‌دهیم و مشخص می‌کنیم چه زمانی این دیدار برگزار شود. البته این را بگویم که قطعاً این دیدار پیش از شروع هفته بیست‌وسوم لیگ برتر برگزار می‌شود.»

بر اساس آخرین خبر بازی ماشین‌سازی و نفت پس از بررسی شرایط زمین لغو شد.

کلیدواژه

لیگ برتر

سیاه‌جامگان

تراكتورسازی

ماشین‌سازی

نفت تهران

کانال تلگرام ایران ورزشی
captcha