ورزش بین الملل / شناسه خبر: 73857 / تاریخ انتشار : 1395/11/29 19:25
|

واکنش ونگر به اعتراض هواداران: سال آینده هستم، در آرسنال یا جای دیگر!

سرمربی آرسنال در کنفرانس مطبوعاتی پاسخ منتقدان را داد.

ایران ورزشی آنلاین / شکست 5 بر یک آرسنال مقابل بایرن‌مونیخ اعتراض هواداران این تیم علیه سرمربی فرانسوی را بیشتر کرد و تعدادی از رسانه‌ها هم در روزهاش گذشته مدعی شدند که بعد از این بازی باید دوران ونگر در باشگاه لندنی را تمام شده دانست. این مربی در واکنش به این انتقادات مدعی شد فصل آینده هم مربیگری خواهد کرد، چه در آرسنال باشد چه یک باشگاه دیگر. پاسخ ونگر از آن جهت غیرمنتظره است که قبلا مدعی شده بود که آرسنال آخرین باشگاهی است که در آن مربیگری خواهد کرد و به نظر می‌رسد این پاتکی به انتقادات روزهای اخیر باشد.

ونگر در کنفرانس مطبوعاتی صبح امروز گفت: «هر اتفاقی که بیفتد فصل آینده مربیگری خواهم کرد، چه اینجا باشد چه جای دیگری.» سرمربی آرسنال اضافه کرد: «من هم می‌خواهم تیم بهترین نتایج را بگیرد و احساس مسئولیت بالایی دارم. شما وقتی 20 سال در یک جا هستید، با یک شکست ناگهان آنجا را ترک نمی‌کنید. من قدرت و تجربه کافی برای کنار آمدن با شرایط را دارم. می‌خواهم اضافه کنم که ما مقابل تیم خوب بایرن بازی کردیم که به تازگی قهرمان این مسابقات شده و یازده بازیکن کلاس بالای جهانی دارد. گاهی لازم است از حریفان هم تمجید کنیم و قدرت آنها را در نظر بگیریم.»

ونگر گفت: «من یک حرفه عمومی دارم. این را می‌پذیرم و می‌فهمم که هر کس می‌تواند نظری داشته باشد. ما باید روی مشکلات اساسی تمرکز کنیم. سبک بازی‌ تیم، نه آینده من. اولویت این است که واکنش تیم به این شکست چگونه خواهد بود. در زندگی خیلی مهم است که دنبال بهانه‌ها نباشید و روی موضوعات مهم تمرکز کنید.»

ونگر تکرار کرد که در ماه مارس و آوریل درباره آینده‌اش تصمیم می‌گیرد: «وقتی گفتم ماه مارس و آوریل، به خاطر این بود که هنوز نمی‌دانم. وضعیت آتی من اهمیتی ندارد. باشگاه آرسنال و نتایجی که می‌توانیم در این فصل بگیریم مهم هستند.»

او شایعه درگیری لفظی بازیکنانش بعد از شکست در رختکن را تکذیب کرد و گفت: «اصلا. البته همه عمیقا متاسف بودند، ولی هیچ اتفاقی رخ نداد.» ونگر همچنین گفت که آلکسیس سانچز برای حضور در دادگاهی به بارسلونا رفته و باشگاه به او مرخصی برای رفتن به تعطیلات نداده است.

مربی فرانسوی در پایان گفت: «حتی اگر من بروم، آرسنال تمام بازی‌های بعدی‌اش را برنده نخواهد شد. اگر به تاریخ باشگاه آرسنال نگاه کنید، این تیم بازی‌های کمتری در لیگ قهرمانان داشت. امیدوارم در آینده بتوانیم به قهرمانی این مسابقات برسیم، ولی این طور نبوده که وقتی به اینجا آمدم تیم 5 بار قهرمان اروپا شده بود. در 20 سال گذشته فقط سه باشگاه هرساله در اروپا حاضر بوده‌اند. آرسنال، بایرن مونیخ و رئال مادرید. یعنی شاید همه چیز بی‌نقص نباشد، ولی همه چیز اشتباه هم نیست.»

 

 

 

کلیدواژه

آرسن ونگر

آرسنال

کانال تلگرام ایران ورزشی
captcha