ورزش بین الملل / شناسه خبر: 73859 / تاریخ انتشار : 1395/11/29 20:33
|

بیل پس از 88 روز برمی‌گردد

مهاجم ولزی سه ماه پیش مقابل اسپورتینگ لیسبون مصدوم شد و پایش را جراجی کرد، ولی شنبه می‌تواند مقابل اسپانیول به زمین برود.

ایران ورزشی آنلاین / گرت بیل که در ماه نوامبر مصدوم شد و مچ پایش را جراحی کرد، شنبه پس از 88 روز غیبت مقابل اسپانیول بازی می‌کند. او در بازی مقابل اسپورتینگ لیسبون در لیگ قهرمانان مصدوم شد و مچ پایش را در لندن جراحی کرد.

زیدان هفته گذشته گفته بود که امیدوار است از بیل مقابل ناپولی در لیگ قهرمانان استفاده کند، ولی مهاجم 27 ساله ولزی که به تازگی به تمرینات تیمی برگشته به بازی چهارشنبه شب نرسیرد و قرار است شنبه مقابل اسپانیول بازی کند.

زیدان در این باره گفت: «او در فهرست تیم خواهد بود و برنامه ما این است که او برای دقایقی بازی کند. هم ما و هم خودش از این بابت خوشحالیم. بیل بازیکن خیلی مهمی برای ماست. ما کیفیت و سرعت او و خطری که برای حریفان دارد را می‌دانیم. او بابت بازگشت و حضور کنار تیم خیلی خوشحال است.»

رئال برای بازی فردا کاپیتانش، سرخیو راموس را به دیلل مصدومیت در اختیار ندارد. او در بازی مقابل ناپولی آسیب دید و امروز هم نتوانست با تیم تمرین کند. دانیلو و کنترائو، دو مصدوم دیگر رئال برای این بازی هستند.

 

 

کلیدواژه

گرت بیل

رئال مادرید

سرخیو راموس

کانال تلگرام ایران ورزشی
captcha