فوتبال ایران / شناسه خبر: 74238 / تاریخ انتشار : 1395/12/23 18:08
|

فاجعه در بابل / آرزو کنید کشته نداده باشیم

فاجعه در بابل. اسم دیگری برای این ماجرا پیدا نمی‌کنیم. امروز در بابل اتفاقاتی هولناک رخ داد و هنوز معلوم نیست چه بلایی سر تماشاگران آمده است.

ایران ورزشی آنلاین / قابل پیش بینی بود که بازی خونه به خونه و نساجی در بابل حساس است اما نه تا این اندازه که فاجعه رقم بخورد. از ساعت 15 دربی مازندران بین خونه به خونه و نساجی برگزار شد. بعد از گل اول که تیم مهمان به ثمر رساند، بابلی‌ها به شدت علیه هواداران تیم رقیب واکنش نشان دادند. اما بازی ادامه یافت و خونه به خونه گل تساوی را زد. گلی که در آخرین لحظات نیمه اول زده شد.

در ورزشگاهی که کوچک‌ترین امنیتی برقرار نبود، اعتراض‌ها شروع شد. هواداران میزبان که تعدادشان بیشتر بود، سمت نساجی‌چی‌ها سنگ پرتاب می‌کردند. هواداران نساجی هم سر و صورت‌شان از برخوردهای زیاد سنگ، خونی شده بود، چاره‌ای جز فرار نداشتند. آن‌ها فنس پشت دروازه را شکافتند تا به چمن ورزشگاه پناه ببرند. درگیری شدید شد و نساجی‌چی‌ها هم سمت بابلی‌ها سنگ پرتاب کردند. درگیری که حاصل آن معلوم نیست چه باشد. آمبولانس‌ها پشت سر هم به ورزشگاه می‌آیند و مصدومین را خارج می‌کنند.
در حال حاضر کمیته انضباطی باید تکلیف این مسابقه را روشن کند. تیم میزبان ادعا می کند درگیری ها با تحریک یکی از اعضای فنی تیم نساجی آغاز شده است. در این باره نظر ناظر و صورتجلسه نیروی انتظامی تعیین کننده خواهد بود. اما مهم‌تر از همه‌ی اینها جان تماشاگرانی است که به خطر افتاده. فقط باید آرزو کنیم که این فاجعه کشته نداده باشد.

 

لیبک کوتاه خبر
http://iran-varzeshi.com/74238
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر