ورزش بین الملل / شناسه خبر: 74277 / تاریخ انتشار : 1395/12/26 15:11
|

پیامد حذف سیتی از لیگ قهرمانان/ 18 بازیکن در خطر جدایی

گواردیولا به دنبال تقویت تیمش بویژه در خط دفاعی است، ولی قبل از آن انتظار می‌رود این تیم خانه‌تکانی بزرگی داشته باشد و تعداد زیادی از بازیکنان جدا شوند.

ایران ورزشی آنلاین / پپ گواردیولا آماده است بزرگترین تسویه منچسترسیتی در دوران شیخ منصور را انجام دهد و 18 بازیکن این تیم در خطر تسویه در پایان فصل قرار دارند. سیتی چهارشنبه شب با شکست 1-3 مقابل موناکو از لیگ قهرمانان حذف شد و گواردیولا تابستان امسال بودجه‌ای 150 میلیون پوندی برای تقویت تیم در اختیار خواهد داشت، ولی قبل از آن باید تعدادی از بازیکنانش را بفروشد یا واگذار کند.

قرارداد هفت بازیکن تیم یعنی توره، کلیشی، زابالتا، کابایرو، ناواس، سانیا و آدارابیایو تابستان امسال به پایان می‌رسد. پنج بازیکن تیم یعنی هارت، مانگالا، نصری، بونی و دنایر به طور قرضی در تیم‌های دیگر هستند. همچنین وضعیت آگرو که با آمدن گابریل ژسوس نیمکت‌نشین شده، ونسان کمپانی که مصدومیت مزمن دارد و آلکساندر کولارف، فابین دلف، فرناندو و ایهناچو مبهم است. با روشن شدن تکلیف این 18 بازیکن گواردیولا می‌تواند بازیکنان جدیدی بخرد و تیمش را بخصوص در خط دفاع تقویت کند.

هارت گفته که انتظار جدایی دارد، از طرف دیگر کلودیو براوو یک خرید ناموفق بود و احتمالا مرد شماره یک سیتی در فصل آینده ادرسون مورائس، دروازه‌بان فعلی بنفیکا خواهد بود. گواردیولا به دنبال یک مدافع راست و چپ هم هست و کای واکر و دنی رز از تاتنهام را مد نظر دارد. او برای تقویت دفاع میانی هم به دنبال امریک لاپورت، مدافع بیلبائو است.

پپ به تقویت خط حمله هم فکر می‌کند و در صورت جدایی آگرو گزینه او می‌تواند آلکسیس سانچز، ستاره آرسنال باشد.

 

 

کلیدواژه

منچسترسیتی

پپ گواردیولا

کانال تلگرام ایران ورزشی
captcha