ورزش بین الملل / شناسه خبر: 74288 / تاریخ انتشار : 1395/12/27 13:57
|

پایان ماجراجویی اروپایی روستوف در اولدترافورد

تیم شگفتی‌ساز روسی که این فصل لحظات ماندگاری در مسابقات اروپایی داشت، با شکست مقابل منچستریونایتد از لیگ اروپا کنار رفت. تیم مورینیو یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک‌تر شد.

ایران ورزشی آنلاین / ماجراجویی اروپایی روستوف در اولدترافورد به پایان رسید و تیم شگفتی‌ساز روسی با شکست یک بر صفر مقابل میزبان نامدارش، منچستریونایتد از لیگ اروپا کنار رفت. در تاتر رویاها معجزه‌ای در کار نبود و روستوف که در این فصل توانسته بود مقابل اندرلشت، آژاکس و بایرن مونیخ به بردهای مهمی برسد، حریف شاگردان مورینیو نشد.

بعد از تساوی یک بر یک دور رفت، منچستریونایتد با بهترین ترکیبش بازی می‌کرد و در نیمه اول روستوف را کاملا در زمینش حبس کرد. در این نیمه منچستر چند فرصت خوب گلزنی داشت. مهمترین آنها شوت سنگین زلاتان بود که با برخورد به تیر عمودی به زمین برگشت.

در شروع نیمه دوم پوگبا مصدوم شد و فلاینی جای او را گرفت. در دقیقه 54 سرانجام روستوف توانست اولین خطر را خلق کند. سردار آزمون که بر خلاف بازی رفت در ترکیب اصلی بود از پشت محوطه جریمه شوتی با پای چپ زد که سرخیو رومرو با شیرجه بلندش اجازه نداد وارد دروازه شود. این تنها فرصت سردار در این بازی بود، چرا که در دقیقه 61 جایش را به بوخارف داد.

منچستر در دقیقه 70 سرانجام به گل رسید. این در حالی بود که فشار حملات این تیم کمتر از نیمه اول بود. سانتر مخیتاریان را زلاتان در تیر یک منحرف کرد تا خوان ماتا در تیر دوم بدون مزاحم توپ را به تور دروازه برساند.

روستوف برای فرار از حذف در دقایق باقی‌مانده چند فرصت خوب داشت. مهمترین آنها کاشته نوبوا در دقیقه 94 بود که رومرو یک بار دیگر با شیرجه بلندش منچستر را نجات داد. منچستریونایتد امیدوار است با قهرمانی در لیگ اروپا فرصت بازی در لیگ قهرمانان فصل آینده را به دست آورد و این مسابقات در حال حاضر اولویت اصلی مورینیو است. این تنها جامی است که در تالار افتخارات باشگاه وجود ندارد.

کلیدواژه

روستوف

منچستریونایتد

لیگ اروپا

سردار آزمون

کانال تلگرام ایران ورزشی
captcha