ورزش بین الملل / شناسه خبر: 74290 / تاریخ انتشار : 1395/12/27 15:17
|

قرعه سخت رئال و بارسا در لیگ قهرمانان/ فرصت انتقام برای بایرن و یووه

مصاف بزرگان اروپا در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان یادآور مسابقاتی تاریخی خواهد بود.

ایران ورزشی آنلاین / مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان قرعه‌کشی شد و رئال مادرید و بارسلونا باید با حریفان سختی بازی کنند.

رئال مادرید، مدافع عنوان قهرمانی با بایرن‌مونیخ، یکی از مدعیان اصلی مسابقات روبرو می‌شود. بارسا هم باید با یوونتوس بازی کند تا خاطره فینال 2015 تکرار شود. موناکو که با حذف منچسترسیتی شگفتی‌ساز شد با بوروسیا دورتموند روبرو می‌شود. لستر، تنها انگلیسی باقی‌مانده در جدول هم با آتلتیکو مادرید بازی خواهد کرد.

در بازی رئال و بایرن تقابل آنچلوتی با تیم سابقش دیدنی خواهد بود. در زمان مربیگری کارلتو در مادرید، زیدان دستیار او بود و این بار آنها باید با یکدیگر روبرو شوند. آنچلوتی قهرمانی شماره ده و زیدان قهرمانی شماره یازده رئال در اروپا را در کارنامه‌شان دارد.

دو تیم 22 بار مقابل هم بازی کرده‌اند که سهم رئال 9 برد و سهم بایرن یازده برد بوده است. آخرین بازی دو تیم با برتری 4 بر صفر رئال به پایان رسید، وقتی گواردیولا روی نیمکت تیم آلمانی می‌نشست.

یوونتوس هم فرصت خواهد داشت انتقام فینال دو سال قبل را از بارسا بگیرد. ایتالیایی‌ها در ورزشگاه المپیااشتادیون برلین 3 بر یک مغلوب بارسا شدند. دنی آلوز که در آن بازی مدافع راست بارسا بود، حالا فرصت دارد مقابل یاران سابقش بازی کند.

مسابقه لستر – آتلتیکو مادرید یادآور بازی 20 سال قبل دو تیم در جام یوفا خواهد بود که اسپانیایی‌ها در مجموع به برتری 4 بر یک رسیدند.

آتلتیکو، بایرن، دورتموند و یوونتوس در بازی رفت میزبان هستند.

 

لیبک کوتاه خبر
http://iran-varzeshi.com/74290
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر