ورزش بین الملل / شناسه خبر: 74296 / تاریخ انتشار : 1395/12/28 00:03
|

وقت خداحافظی رونی از تیم ملی فرا رسیده؟

نام کاپیتان منچستریونایتد در فهرست جدید ساوت‌گیت دیده نمی‌شود. سرمربی تیم ملی انگلیس تاکید کرد که تضمینی نیست که رونی در فهرست‌های بعدی حاضر باشد.

ایران ورزشی آنلاین / با غیبت نام وین رونی در فهرست جدید تیم ملی انگلیس به نظر می‌رسد که او به پایان دوران فوتبال ملی‌اش نزدیک شده باشد. گرت ساوت‌گیت در حالی او را دعوت نکرده که مصدوم نیست و این یعنی او دیگر روی رونی به عنوان کاپیتان تیمش هم حساب نمی‌کند. فهرست 26 نفره انگلیس برای دو بازی روزهای آینده مقابل لیتوانی و آلمان اعلام شده است.

ساوت‌گیت اعتراف کرد که رونی بابت این موضوع ناخشنود بود، ولی با آن برخوردی حرفه‌ای داشت. رونی 31 ساله بهترین گلزن تاریخ انگلیس است، ولی ساوت‌گیت گفت که از این پس تضمینی برای حضور او در فهرست تیم ملی وجود ندارد: «باید به وین رونی به عنوان یک بازیکن شماره ده نگاه کنیم. در دو بازی اخیر از دله الی و آدام لالانا در این پست استفاده کردیم. آنها خیلی خوب بازی می‌کنند و برای باشگاه‌شان گل می‌سازند و گل می‌زنند. راس بارکلی هم برای باشگاه خیلی خوب بازی کرده، پس در این پست رقابت زیاد است.»

غایب دیگر این فهرست تئو والکات، مهاجم انگلیس است. این فهرست در روز تولد 28 سالگی والکات منتشر شد و او قطعا از شنیدن آن خوشحال نشده است.

 

 

کلیدواژه

وین رونی

تیم ملی انگلیس

گرت ساوت‌گیت

کانال تلگرام ایران ورزشی
captcha