ورزش بین الملل / شناسه خبر: 74303 / تاریخ انتشار : 1395/12/28 11:36
|

گواردیولا: سیتی چالش بزرگتری از بارسا و بایرن است

مربی اسپانیایی اعتراف می‌کند که برای اولین بار مجبور شده خودش را به عنوان مربی ثابت کند. او ممکن است فصل را بدون جام به پایان ببرد.

ایران ورزشی آنلاین / پپ گواردیولا بعد از حذف منچسترسیتی از لیگ قهرمانان با انتقادات مختلفی روبرو شده است. او روز گذشته اعتراف کرد که مربیگری در این تیم انگلیسی برایش چالش بزرگتری نسبت به تجارب قبلی‌اش در بارسا و بایرن مونیخ محسوب می‌شود. برای اولین بار تیم پپ 10 امتیاز با صدرنشین فاصله دارد و نتوانسته به جمع هشت تیم پایانی لیگ قهرمانان برسد. او حالا احساس می‌کند که باید بتواند توانایی‌هایش را ثابت کند.

گواردیولا که تیمش فردا بازی حساسی با لیورپول دارد گفت: «اولین بار است که به عنوان مربی احساس می‌کنم باید خودم را در قامت یک مربی ببینم. قبلا این شانس را داشتم که در باشگاه‌های بزرگ مربیگری می‌کردم. می‌خواهم به تیم کمک کنم تا دیگران بگویند: ببینید، پپ می‌تواند این کار را در انگلیس و منچسترسیتی هم تکرار کند. عاشق این باشگاه هستم و می‌خواهم مدت زیادی اینجا بمانم. می‌خواهم برای موفقیت تلاش کنم.»

گواردیولا گفت که با وجود حذف تیمش از لیگ قهرمانان خلدون‌ ال‌مبارک، رئیس باشگاه از او حمایت کرده است. گواردیولا در تمام فصول مربیگری‌اش توانسته جام ببرد و تنها فرصت قهرمانی‌اش در این فصل جام حذفی است. سیتی توانسته به نیمه‌نهایی این جام برسد. البته او معتقد است که اگر فصل را بدون جام به پایان ببرد هم می‌تواند با آن کنار بیاید.

لیبک کوتاه خبر
http://iran-varzeshi.com/74303
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر