ورزش بین الملل / شناسه خبر: 74306 / تاریخ انتشار : 1395/12/29 12:40
|

ونگر: درباره آینده‌ام تصمیم گرفته‌ام و به زودی اعلام می‌کنم

بازی مقابل وست‌برام فرصتی دوباره برای اعتراض هواداران مخالف ونگر بود. آرسنال برای چهارمین بار در پنج بازی اخیرش در لیگ برتر شکست خورد.

ایران ورزشی آنلاین / ونگر بعد از شکست 3 بر یک آرسنال در زمین وست‌برام گفت که درباره آینده‌اش تصمیم گرفته و به زودی آن را اعلام خواهد کرد. سرمربی فرانسوی که تیمش با این شکست از مدعیان فاصله بیشتری گرفت، اضافه کرد: «البته در حال حاضر نگران آینده‌ام نیستم، چرا که در دوره بدی هستیم که در 20 سال گذشته تجربه نکرده‌ایم.»

ونگر در این مورد حق دارد. آرسنال 4 بازی از 5 بازی اخیرش در لیگ برتر را باخته و ممکن است برای اولین بار در قرن بیست و یکم نتواند به لیگ قهرمانان صعود کند. او در این باره گفت: «مبارزه بزرگی در پیش داریم. راهی نداریم جز اینکه تا پایان فصل بجنگیم.»

دو گل وست‌برام در این بازی روی کرنر زده شد و دفاع آرسنال در این صحنه‌ها عملکرد ضعیفی داشت. ونگر گفت: «آمار ما روی ضربات ایستگاهی دفاعی در این فصل خوب بوده، ولی در این بازی خام عمل کردیم. آنها در هر دو صحنه راه خروج دروازه‌بان ما را بستند.»

آسمان ورزشگاه وست‌برام در این بازی به صحنه مبارزه مخالفان و موافقان ونگر تبدیل شده بود. ابتدا هواپیمایی بر فراز ورزشگاه دیده شد که نوشته «نه به تمدید قرارداد» را حمل می‌کرد. دقایقی بعد نوبت موافقان ونگر بود که پیام «به آرسن اعتماد داریم» را با هواپیما به نمایش بگذارند. ونگر در این باره گفت: «فکر نمی‌کنم بازیکنان بی‌روحیه بودند. هواپیماها مرا نگران نمی‌کنند. من در زمان بازی به آسمان نگاه نمی‌کنم.»

کلیدواژه

آرسنال

آرسن ونگر

وست‌برامويچ

کانال تلگرام ایران ورزشی
captcha