ورزش بین الملل / شناسه خبر: 74316 / تاریخ انتشار : 1395/12/30 01:50
|

مورینیو: ترجیح می‌دهم قهرمان لیگ اروپا بشویم تا چهارم

منچستریونایتد بدون زلاتان و پوگبا توانست در زمین میدلزبورو به پیروزی 3 بر یک برسد و بعد از مدتها به رده پنجم صعود کند.

ایران ورزشی آنلاین / وقتی منچستریونایتد در شروع فصل با ژوزه مورینیو به توافق رسید و پوگبا را با گرانترین قرارداد تاریخ و همچنین زلاتان ابراهیموویچ را خرید، به عنوان مدعی شماره یک قهرمانی مطرح بود. با این حال اوضاع به نفع این تیم پیش نرفت و آنها هفته‌های زیادی را در رده ششم قفل شده بودند. منچستریونایتد امروز به لطف پیروزی 3 بر یک در زمین میدلزبورو و البته نتایج ضعیف آرسنال موفق شد به رده پنجم صعود کند. در غیاب زلاتان محروم و پوگبای مصدوم، فلاینی، لینگارد و والنسیا گل زدند تا منچستریونایتد 52 امتیازی شود.

مورینیو درباره این برد خارج از خانه گفت: «برد بزرگی بود. خیلی مهم بود که شانس ما برای ایستادن روی یکی از چهار رده نخست زنده بماند. البته ترجیح می‌دهم برای رسیدن به لیگ قهرمانان فصل آینده قهرمان لیگ اروپا بشویم تا روی رتبه چهارم بایستیم. این قهرمانی به ما اعتبار می‌دهد. شاید هم بتوانیم هر دو کار را انجام بدهیم.»

رسانه‌ها خبر دادند که بعد از بازی بین بازیکنان دو تیم در تونل درگیری بوجود آمده و ماموران امنیتی ورزشگاه مجبور شدند برای جدا کردن رودی گستد و اریک بیلی مداخله کنند. مورینیو وقتی با سوال خبرنگاران در این مورد روبرو شد، پاسخی نداد و از سالن کنفرانس خارج شد.

کلیدواژه

منچستریونایتد

ژوزه مورینیو

کانال تلگرام ایران ورزشی
captcha