ورزش بین الملل / شناسه خبر: 74317 / تاریخ انتشار : 1395/12/30 02:30
|

گواردیولا: یکی از شادترین روزهای مربیگری‌ام بود

سرمربی منچسترسیتی بعد از تساوی یک بر یک تیمش مقابل لیورپول گفت که تیمش بعد از حذف از لیگ قهرمانان واکنش خیلی خوبی نشان داده است.

ایران ورزشی آنلاین / بازی حساس منچسترسیتی و لیورپول با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا ابهام در بالای جدول لیگ برتر همچنان باقی بماند. این بازی پرحادثه در نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید، با وجود این در نیمه دوم هر دو تیم فرصت‌های خیلی خوبی برای گلزنی داشتند و هرکدام می‌توانستند به سه امتیاز برسند.

اولین گل بازی را جیمز میلنر در دقیقه 51 از روی نقطه پنالتی زد، ولی سرخیو آگرو در دقیقه 69 بازی را به تساوی کشاند. این مهاجم آرژانتینی چند فرصت خوب دیگر را برای زدن گل برتری از دست داد. در طرف دیگر هم لالانا بهترین فرصت لیورپول را با بی‌دقتی هدر داد.

پپ گواردیولا بعد از این تساوی گفت که این یکی از شادترین روزهای مربیگری من بود که در خاطرم خواهد ماند: «نمی‌توانید تصور کنید. این یکی از شادترین روزهای مربیگری من بود. بعد از حذف از لیگ قهرمانان برای دو روز خیلی خیلی ناراحت بودیم و در تمرین خیلی حرف نمی‌زدیم. ما با تیمی روبرو شدیم که در اروپا بازی نداشت و یک هفته فرصت داشت برای این بازی آماده شود، ولی دویدیم و جنگیدیم و روحیه‌مان را نشان دادیم.»

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول هم گفت: «فکر می‌کنم می‌توانستیم بازی را ببریم. البته آنها لیاقت گل را داشتند، ولی ما می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. ما یک امتیاز گرفتیم و این خوب است. فردا خوشحال خواهم بود، ولی در حال حاضر کمی ناراحتم.» کلوپ اضافه کرد: «هم می‌توانستیم ببازیم هم ببریم. فعلا خوشحال نیستیم، ولی چند ساعت بعد خوشحال خواهم بود.»

کلیدواژه

لیورپول

منچسترسیتی

پپ گواردیولا

یورگن کلوپ

کانال تلگرام ایران ورزشی
captcha