فوتبال ایران / شناسه خبر: 74457 / تاریخ انتشار : 1396/1/18 16:05
|

علی کریمی: به نام پرسپولیس واردات می‌کردند، اما به کام خودشان

از متن علی کریمی: به جاى رفع مشکلات تیم، دنبال واردات از چین و مالزى به نام درآمدزایى براى باشگاه بودند ولى به کام خود و هم‌دستان خود.

ایران ورزشی آنلاین / بعد از رونمایی از هواپیمای اختصاصی باشگاه میلان، علی کریمی انتقاداتی را درباره مدیران پیشین باشگاه پرسپولیس مطرح کرد. در لفافه جملات علی کریمی اشاره‌اش به فساد اقتصادی مدیران پیشین را جستجو کنید:

«بله، هیچ یک از باشگاههاى بزرگ دنیا، هواپیماى اختصاصى که باشگاه خریده باشد، ندارند! بلکه همه‌ی این باشگاه‌ها یک اسپانسر ایرلاین دارند که ضمن تبلیغ این ایرلاین و گرفتن پول زیاد، از هواپیماهاى این خط هوایى استفاده می‌کنند. مثل میلان و هواپیمایی امارات یا بارسا و هواپیمایی قطر و تیم‌هاى دیگر! اما در کشور ما مدیر که نه، آدم‌هاى متوهم که ادعاى مدیریت دارند، بدون مطالعه و تحقیق و البته براى منافع خودشان دنبال خرید هواپیما بودند، در حالى که توان پرداخت پول بازیکنان تیم را نداشتند یا نمی‌خواستند پرداخت کنند. به جاى رفع مشکلات تیم، دنبال واردات از چین و مالزى به نام درآمد زایى براى باشگاه بودند ولى به کام خود و هم‌دستان خود. و سرانجام هم، همه دیدند که حاصل به اصطلاح مدیریت این آدم‌هاى متوهم، بدهى‌هاى سنگین است که سالها باید باشگاه و هوادارانش تاوانش را پس بدهند! به امید روزى که این‌جور افراد را در ایران‌مان نبینیم.»

کلیدواژه

علی کریمی

پرسپولیس

کانال تلگرام ایران ورزشی
captcha