ورزش بین الملل / شناسه خبر: 74607 / تاریخ انتشار : 1396/1/30 17:34
|

ایران ورزشی آنلاین / روزنامه مارکا مدعی شد که پس از اتمام دیدار شب گذشته رئال و بایرن، 3 بازیکن بایرن به سمت اتاق داورها رفتند و به داور مسابقه، ویکتور کاسای اعتراض کردند که با دخالت پلیس این موضوع حل شده است.

دیدار شب گذشته رئال و بایرن چندین صحنه مشکوک به اشتباه داوری داشت که روی نتیجه کاملا تاثیرگذار بودند. بازیکنان بایرن پس از بازی معتقد بودند که این داور باعث حذف تیم‌شان شده و از همین رو، به شدت عصبانی بودند.

 تیاگو، لواندوفسکی و ویدال، از حضور در میکسدزون خودداری کردند و وارد اتاق داورها شدند تا اعتراض خود را به آنها اعلام کنند. در نهایت پلیس مجبور به مداخله و جلوگیری از ورود آنها شد ولی انتظار می‌رود که جریمه سنگینی از سوی یوفا در انتظار این 3 بازیکن و باشگاه بایرن مونیخ باشد. حتی در آن میان، رافینیا با تلفن همراهش سعی داشت به داور چهارم اشتباهاتشان را نشان دهد که از اتفاقات جالب این شب جنجالی بود.

ویدال که در این بازی اخراج شد، بعد از بازی مصاحبه تندی علیه ساکای، داور مجارستانی داشت. همچنین تیاگو هم به انتقاد از داور پرداخت، هرچند معتقد است که راه جلوگیری از اشتباهات داوری بازبینی ویدیویی نیست.

لیبک کوتاه خبر
http://iran-varzeshi.com/74607
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر