ورزش بین الملل / شناسه خبر: 74612 / تاریخ انتشار : 1396/1/30 18:23
|

نامه احساسی جان تری به هواداران چلسی

کاپیتان چلسی که در پایان فصل بعد از 22 سال از این تیم جدا می‌شود با این نامه از هواداران خداحافظی کرده است.

ایران ورزشی آنلاین / جان تری، کاپیتان چلسی پس از اعلام جدایی اش از چلسی در پایان فصل، نامه ای برای خداحافظی با هواداران نوشت و منتشر کرد. مدافع 36 ساله فوتبالش را در چلسی آغاز کرد و در تمام طول این سالها، در این تیم توپ زد و افتخارات بسیاری نیز کسب کرد. او در تیم کونته جایی برای خود پیدا نکرد و در نهایت تصمیم به جدایی گرفت. تری مایل است فوتبالش را در لیگ برتر انگلیس ادامه دهد و بورنموث جدی‌ترین مشتری این مدافع باتجربه است. نامه خداحافظی تری با هواداران چلسی به این شرح است:

سخت ترین تصمیم زندگی‌ام را گرفتم. با اعلام اینکه این فصل آخرین فصل حضورم در چلسی خواهد بود، احساسات سراسر من را گرفت. این سخت‌ترین تصمیم زندگی من و خانواده‌ام بود ولی همیشه به اینکه به موقع بروم، فکر کرده‌ام و فکر می‌کنم حالا بهترین زمان است. فکر می‌کنم هنوز پتانسیل اینکه فیکس بازی کنم را دارم ولی شرایط را در چلسی درک می‌کنم.

اولین انگیزه من در کودکی این بود که به یک فوتبالیست حرفه ای تبدیل شوم و از این رو برای همیشه از باشگاه چلسی، پدر، مادر و برادرم که این فرصت را در اختیار من گذاشتند و همواره برای رسیدن به رویایم از من حمایت کردند ممنونم.

از وقتی که 14 ساله بودم و به مدرسه فوتبال چلسی رفتم و 17 سالگی اولین قرارداد حرفه‌ای را نوشتم و سپس اولین بازی‌ام را در همان سال برای تیم اصلی انجام دادم و بخشی از تحولات عظیم باشگاه بودم، واقعا خوشحالم. از آقای آبراموویچ هم شخصا تشکر می‌کنم که همیشه برای پیشرفت تیم کرده‌اند.

برای 22 سال زندگی‌ام را در این باشگاه سپری کرده‌ام و با بهترین ها رقابت کرده‌ام، رکورد پشت رکورد شکسته‌ام، جام پشت جام برده‌ام و هر چه برده‌ایم، انگیزه‌ام نیز برای موفقیت بیشتر شده است. از تمام هم تیمی‌ها و مربیانم در طول این سال ها تشکر می‌کنم. اینکه شانه به شانه شما جنگیده ام برایم افتخار است.

از خانواده زیبایم که در تمام شرایط از من حمایت کردند و عشق بی نهایت‌شان را از من دریغ نکردند ممنونم. از همسرم تونی، بچه‌هایم جورج و سامر که پشتیبان من بودید.  شما را خیلی دوست دارم و از شما ممنونم. در هنگام پیروزی‌ها با من جشن گرفتید و در موقع شکست از من حمایت کردید.

قصد دارم اعلام کنم که این مسیر تمام نشده است. هنوز راه زیادی تا پایان باقی مانده است.  من فقط به کمک کردن به هم تیمی‌هایم تا پایان فصل فکر می‌کنم.

کلیدواژه

جان تری

چلسی

کانال تلگرام ایران ورزشی
captcha