فوتبال ایران / شناسه خبر: 74627 / تاریخ انتشار : 1396/1/31 12:26
|

ادعای عجیب خونه به خونه: دیگر در لیگ بازی نمی‌کنیم

ادعای باشگاه خونه به خونه: قصد داریم برای همیشه قید ورزش را بزنیم تا کما فی السابق با ادامه فعالیت در زمینه فرهنگی و مذهبی (هیات عزاداری غریب مدینه امیرکلا) در خدمت مردم فهیم مازندران و کشور باشیم.

ایران ورزشی آنلاین / باشگاه خونه به خونه بابل در اعتراض به رأی کمیته انضباطی مبنی بر تکرار بازی این تیم مقابل نساجی قائمشهر، ادعای عجیبی را مطرح کرده است. آنها دیگر نمی‌خواهند در لیگ یک به بازی‌ها ادامه بدهند. این ادعا می‌تواند عواقب زیادی برای باشگاه خونه به خونه داشته باشد.

جواد حسن زاده امیری، قائم مقام باشگاه خونه به خونه گفت: فشار ناعادلانه و صد البته غیر ورزشی که از بیرون به کمیته انضباطی وارد گردید، سبب شد تا اسماعیل حسن زاده در آخرین لحظات زیر این فشار سیاسی کمر خم کند و تلاش آقایان سبب شود این کمیته پس از دو بار رای دادن،  رای بسیار عجیب و مورد دلخواه آنها را صادر نماید. واضح است که صدور این رای دقیقا بعد از اتفاقات عجیب بازی با فجرسپاسی از قبل برنامه ریزی شده بود و معلوم نیست چرا پس از برتری خونه به خونه مقابل گل گهر سیرجان یا مس کرمان اعلام نشد. این مسائل نشان می دهد، دخالت های سیاسی در اتخاذ این رای تأثیرگذار بود. دخالت هایی که نمی توان به سادگی از کنار آن عبور کرد و فشار روحی زیادی بر مدیریت باشگاه وارد ساخته است.

جواد حسن زاده امیری سپس گفت: این رای در حالی صادر شد که در آن روز هواداران خونه به خونه یک ساعت تمام نظاره‌گر درگیری هواداران تیم حریف با ماموران نیروی انتظامی بودند و کوچکترین نقشی در این درگیری‌ها نداشتند. اینطور که پیداست بهتر است در این فوتبال نباشیم تا آقایان با خیال راحت بتوانند تیم‌های مدنظر خود رو راهی لیگ برتر کنند.

قائم مقام باشگاه خونه به خونه با طرح این بحث که در طی این فصل، بارها از ناحیه داوری ضربه دیدیم، گفت: در بازی اخیر ما مقابل فجرسپاسی نیز از داوری به نام آقای جنگی استفاده کردند که معلوم نبود تاکنون در چه لیگی قضاوت کرده است و آن طور که دلشان می‌خواست بازی را درآورده اند و دو پنالتی صددرصد را برای تیم‌ مان نادیده گرفته اند تا فرصت صعود به لیگ برتر را از تیم ما دریغ کنند.

جواد حسن زاده امیری در انتقاد از مجری برنامه نود گفت: مجری به اصطلاح ملی مملکت مان بدون اینکه از این جریانات اطلاعی داشته باشد چندین بار بر علیه باشگاه خونه به خونه موضع گیری کرده است و اوج بی معرفتی او نیز چند دقیقه قبل از تحویل سال نو بود که با زیر سوال بردن باشگاه خونه به خونه، دل فوتبال دوستان بابل و هواداران خونه به خونه را به درد آورد و عیدشان را خراب کرد تا نشان دهد ادعای حمایت از تیمداری بخش خصوصی فقط در حد حرف است.بدون شک این فرد، عادل نیست و نهایت بی عدالتی را در حق فوتبال دوستان یک شهر روا داشته است و او را به خدا واگذار می کنیم.

حسن زاده سپس گفت: البته مسائل زیادی است که نمی خواهیم با مطرح کردن آن، دل هواداران مان را بیش از این به درد بیاوریم ولی بدون شک تمام این اتفاقات فشار زیادی را به حاج قاسم وارد کرده است و به همین دلیل طبق دستور مدیریت باشگاه قصد داریم برای همیشه قید ورزش را بزنیم تا کما فی السابق با ادامه فعالیت در زمینه فرهنگی و مذهبی (هیات عزاداری غریب مدینه امیرکلا) در خدمت مردم فهیم مازندران و کشور باشیم.

جواد حسن زاده امیری گفت: این فوتبال مبارک آقایان تاج، صالحی اسماعیل حسن زاده و فردوسی پور باشد و تیم خونه به خونه در بازی‌های آینده مقابل ملوان بندر انزلی و خیبر خرم آباد نیز به میدان نخواهد رفت.

قائم مقام باشگاه خونه به خونه در پایان گفت: جا دارد از همه فوتبال دوستان مازندران و بابل و هواداران تیم خونه به خونه، بابت حمایت هائی که در سرما و گرما از این تیم داشتند نهایت تشکر را داشته باشیم و از همه این عزیزان بابت تمام کاستی ها طلب بخشش داریم.

کلیدواژه

خونه به خونه بابل

لیگ یک

کانال تلگرام ایران ورزشی
captcha