ورزش بین الملل / شناسه خبر: 74630 / تاریخ انتشار : 1396/1/31 15:00
|

تیم منتخب لیگ برتر در قرق بازیکنان چلسی و تاتنهام

در تیم منتخب اتحادیه فوتبال انگلیس چلسی و تاتنهام 4 بازیکن دارند، در حالی که اثری از آلکسیس سانچز و زلاتان دیده نمی‌شود.

ایران ورزشی آنلاین / اتحادیه فوتبال انگلیس، تیم برتر این فصل را معرفی کرد که غیبت چندین بازیکن در آن به شدت حس می‌شود. در فاصله 5 هفته مانده به پایان لیگ، اتحادیه فوتبال انگلیس تیم برتر فصل را معرفی کرد. در این تیم، چلسی و تاتنهام که در حال حاضر برای قهرمانی رقابت می‌کنند، هر کدام چهار سهم دارند و 3 بازیکن دیگر از منچستریونایتد، لیورپول و اورتون است. آرسنال و منچسترسیتی، بازیکنی در این تیم ندارند.

دروازه بان این تیم مثل چند سال اخیر، داوید ده‌خئا از منچستریونایتد است که بار دیگر فصلی عالی را پشت سر گذاشت. خط دفاع  متشکل از بازیکنان تاتنهام و چلسی هستند. دنی رز در دفاع چپ قرار گرفته، داوید لوئیز و گری کیهیل زوج خط دفاعی را تشکیل داده‌اند و در سمت راست، کایل واکر حضور دارد.

در هافبک چپ، سادیو مانه حضور دارد که عملکرد بسیار خوبی به همراه لیورپول داشت و در زمان مصدومیت، غیبتش به وضوح حس می‌شد. در میانه میدان، کانته و دله آلی حضور دارند و در سمت راست، ادن هازارد قرار گرفته که از جدی‌ترین گزینه های دریافت عنوان بهترین بازیکن فصل خواهد بود.

---

در نوک خط حمله، لوکاکو و کین حضور دارند که در فهرست بهترین گلزنان این فصل قرار گرفته‌اند. اما غیبت دو چهره در این ترکیب به شدت به چشم می‌آید. آلکسیس سانچز، ستاره آرسنال که فصل خوبی را پشت سر گذاشت و آمار بسیار خوبی را نیز به ثبت رسانده، نتوانسته جایی برای خود در ترکیب این تیم پیدا کند. همینطور زلاتان ابراهیموویچ که نامزد دریافت عنوان بهترین بازیکن فصل نیز هست، در خط حمله این تیم جایی پیدا نکرده است.

کلیدواژه

تاتنهام

چلسی

لیگ برتر انگلیس

کانال تلگرام ایران ورزشی
captcha