فوتبال ایران / شناسه خبر: 74873 / تاریخ انتشار : 1396/2/17 14:17
|

منشا بازی را عوض کرد: قرارداد با پرسپولیس؟ منتشر کنید تا ببینم

مدیر نقل و انتقالات پرسپولیس: ما قرارداد منشا را با یک شرایط منطقی امضا کرده‌ایم و در این مورد تردیدی وجود ندارد اما برخی افراد به دنبال لغو این قرارداد هستند.

ایران ورزشی آنلاین / بعد از ادعای مدیران باشگاه پرسپولیس در روز گذشته و اعلام خبر عقد قرارداد با گادوین منشا، مهاجم نیجریه‌ای پیکان، امروز منشا بازی را عوض کرد و به خبرنگار ما گفت: با پرسپولیس قراردادی نبسته‌ام.

مدیران باشگاه پرسپولیس تاکید دارند که با منشا قراردادی زودهنگام امضا کرده اند. مهدی زاده مدیربرنامه های این بازیکن نیز حرف مدیران پرسپولیس را تایید می کند و می گوید قرارداد منشا با پرسپولیس امضا شده و کار انتقال این بازیکن به پایان رسیده است. هنوز مشخص نیست که چرا منشا این صحبت جدید را مطرح می کند آن هم در حالی که روز گذشته در پاسخ به تماس های خبرنگاران به برخی از آنها گفته بود پرسپولیسی شده است.

این مهاجم نیجریه‌ای در روزهای گذشته با پیشنهادهای اغواکننده دو تیم لیگ برتری مواجه شده و همین مساله ممکن است او را در دوراهی و تردید قرار داده باشد. منشا درباره این موضوع گفت: با پرسپولیس قرارداد نبسته ام و چیزهایی که در مورد امضا من منتشر شده حقیقت ندارد. 

وقتی از او درباره حرف های مدیران پرسپولیس و البته مدیربرنامه هایش سوال شد او اینطور پاسخ داد: اگر قراردادی امضا شده پرینت آن را منتشر کنید.

البته مشخص نیست که صحبت های منشا تا چه حد جنبه های بازارگرمی و تحریک مدیران پرسپولیس به پرداخت پول بیشتر داشته باشد اما محمدعلی ترکاشوند مسئول نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس می‌گوید که پروسه نقل و انتقال این بازیکن به اتمام رسیده و تیم های دیگر و برخی افراد نیز بهتر است دست از کارهای غیرورزشی خود بردارند. او می گوید:‌ ما قرارداد منشا را با یک شرایط منطقی امضا کرده ایم و در این مورد تردیدی وجود ندارد اما برخی افراد به دنبال لغو این قرارداد هستند تا این بازیکن را به تیم دیگری ببرند در صورتی که منشا به صورت قانونی به پرسپولیس پیوسته و راه برگشتی در این باره وجود ندارد.

کلیدواژه

گادوین منشا

پرسپولیس

کانال تلگرام ایران ورزشی
captcha