فوتبال ایران / شناسه خبر: 74988 / تاریخ انتشار : 1396/2/24 14:34
|

کرانچار امضا کرد / سپاهان در خیال بازگشت به جمع مدعیان

سپاهان خیلی زود فعالیت خود در فصل نقل و انتقالات را با ثبت قرارداد کرانچار آغاز کرد و حالا باید منتظر تابستان شلوغ این تیم برای بازگشت به رقابت مدعیان بود.

ایران ورزشی آنلاین / زلاتکو کرانچار قرارداد جدید خود را با باشگاه سپاهان رسما امضا کرد. سرمربی کروات زردپوشان اصفهانی که در هفته های پایانی لیگ شانزدهم هدایت سپاهان را بر عهده گرفت، پس از پایان لیگ مذاکراتی را با این باشگاه انجام داد و در نهایت هفته گذشته با مدیران سپاهان به توافق رسید.

قرارداد کرانچار با زردهای اصفهان روز یکشنبه رسما امضا شد تا این مربی کروات در لیگ هفدهم در راس کادرفنی سپاهان به فعالیت خود ادامه دهد.

کرانچار روز یکشنبه بعد از حضور در باشگاه سپاهان و جلسه با محسن طاهری مدیرعامل این باشگاه قرارداد دو ساله خود با این باشگاه را امضا کرد. همچنین تونچی دستیار او در سپاهان نیز روز یکشنبه قرارداد خود با این باشگاه را نهایی کرد تا سپاهانی که برای بازگشت به سطح اول فوتبال ایران بعد از دو سال برنامه ریزی کرده، خیلی زود کادرفنی خود را بشناسند.

این سرمربی کروات پیش از این با سپاهان تجربه دو قهرمانی در لیگ برتر و یک قهرمانی در جام حذفی را در کارنامه خود دارد. کرانچار در 6 هفته پایانی لیگ برتر موفق شد با سپاهان 4 برد، یک تساوی و یک باخت کسب کند تا در نهایت لیگ را با رتبه پنجم به پایان برساند.

کرانچار پیش از پایان فصل ابراز امیدواری کرده بود تا زردهای سپاهانی بتوانند در فصل نقل و انتقالات ضمن حفظ ستاره های خود، بازیکنان با ارزشی را جذب کنند. 

لیبک کوتاه خبر
http://iran-varzeshi.com/74988
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر