ورزش بین الملل / شناسه خبر: 75012 / تاریخ انتشار : 1396/2/26 18:35
|

هشدار زیدان به بازیکنان رئال: هنوز جامی نبرده‌ایم

رئال تا پایان فصل سه بازی دیگر دارد که سرنوشت این فصل تیم را تعیین می‌کند.

ایران ورزشی آنلاین / رئال فردا شب در یک بازی حساس میهمان سلتاویگو است و برای حفظ شانس قهرمانی باید سه امتیاز را کسب کند و یا حداقل از این بازی یک امتیاز بگیرد. رئال برای قهرمانی لالیگا باید از دو بازی باقی‌مانده مقابل سلتا و مالاگا حداقل چهار امتیاز بگیرد.

زیدان امروز در نشست خبری درباره وضعیت تیمش گفت: «سه بازی باقیمانده برای ما فینال هستند. دو بازی با سلتا و مالاگا در لالیگا حکم فینال را دارند و سپس بازی با یووه در فینال لیگ قهرمانان. از لحاظ بدنی در بهترین شرایط قرار داریم حتی اگر بازی فردا از صبح شروع شود.»

گفته می‌شود شاید بارسا برای دو رقیب بعدی رئال پاداش پیرویز در نظر بگیرد. زیدان در این باره گفت: «در این مورد نمی توانم و نمی خواهم اظهارنظر کنم. فکر می کنم سلتا یک تیم حرفه‌ای است و بازیکنان این تیم مثل همیشه با انگیزه مقابل ما قرار خواهند گرفت.»

سه بازی باقی‌مانده رئال (دو بازی در لالیگا و فینال لیگ قهرمانان) سرنوشت کل فصل این تیم را تعیین می‌کند، ولی زیدان تاکید کرد که از این بابت دلهره‌ای ندارد: «همیشه مثبت فکر می کنم و در آستانه سه فینال پیش رو نیز از لحاظ ذهنی در شرایط خوبی هستم. در رختکن با بازیکنان از قهرمانی دوگانه صحبت نمی‌کنیم. عملکرد ما تا اینجا پشت فوق‌العاده بوده ولی هنوز فاتح هیچ جامی نشده‌ایم. اطمینان داشته باشید که قصد پا پس کشیدن نداریم و نمی‌خواهیم جام را در این روزهای پایانی به تیمی دیگر هدیه کنیم. مصمم و با انگیزه پا به سه بازی پیش رو خواهیم گذاشت. تحت هیچ شرایطی از حالا خودمان را قهرمان نمی‌دانیم و تا دقیقه آخر هر بازی نیز جدیت‌مان را حفظ می‌کنیم.»

زیدان درباره وضعیت رونالدو که مقابل سویا زننده دو گل حساس بود گفت:« او آماده است و در دو بازی بعدی از ابتدا به میدان خواهد رفت.» سرمربی رئال در پایان عصبانیت موراتا بابت تعویض را تکذیب کرد و گفت: « او از من عصبانی نبود و عصبانیتش به دلیل دیگری بود. اینکه از چه کسی عصبانی بود را نمیدانم ولی با او صحبت کردم و مشکل خاصی نیست.»

 

لیبک کوتاه خبر
http://iran-varzeshi.com/75012
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر