یادداشت / شناسه خبر: 75029 / تاریخ انتشار : 1396/2/28 15:02
|

بیایید فردا آینده‌مان را بسازیم

آرمن ساروخانیان / ورزشکاران در میادین ورزشی دیده‌اند که مرز میان موفقیت و ناکامی بسیار باریک است، پس نمی‌خواهند با شرکت نکردن در انتخابات آینده کشور را به قضا و قدر بسپارند.

ایران ورزشی آنلاین / آرمن ساروخانیان / روزها و هفته‌های اخیر به مطالعه گذشت. بررسی مناظره‌های تلویزیونی، سوابق اجرایی و مدیریتی، برنامه‌های مکتوب و همایش‌های انتخاباتی به ما فرصت داد از میان نامزدها به گزینه اصلح برسیم. فردا زمان انتخاب است و باید با حضور در پای صندوق‌ها به وظیفه ملی و شهروندی‌‌مان عمل کنیم. انفعال معنایی ندارد. بی‌تفاوتی ممنوع است. رییس‌جمهوری قرار است در چهار سال آینده سکاندار امور اجرایی کشور باشد و تک‌تک ما با رای‌مان باید در انتخاب این مسیر سهیم باشیم.

ملت ایران در این سال‌ها به بلوغ سیاسی فوق‌العاده‌ای رسیده. در آستانه انتخاب رییس دولت دوازدهم قرار داریم و مردم در ادوار قبلی تفاوت و تاثیر رویکردهای مختلف را در زندگی‌شان به خوبی درک کرده‌اند. دولت جدید قرار است تا سال 1400 بر مسند کار باشد و این انتخاب بر جزیی‌ترین شئونات زندگی‌مان تاثیرگذار خواهد بود؛ از اقتصاد و صنعت گرفته تا آموزش و پرورش، از بهداشت تا رفاه، از هنر تا ورزش.
در روزهای گذشته ورزشکاران هم مثل سایر گروه‌ها، بلوغ سیاسی و فکری‌شان را آشکار کردند. آنها با تاکید بر حضور در انتخابات ثابت کردند که آینده ایران برای‌شان اهمیت دارد و می‌خواهند در پیشرفت این سرزمین موثر باشند. جوانانی که در میادین ورزشی درخشیده‌اند و آرزو دارند ایران را آباد و سرافراز ببینند. گروهی که می‌دانند نقشه و برنامه، تلاش و هوشمندی چه تاثیری در موفقیت دارد، پس تاکید دارند فرد شایسته‌ای را به‌عنوان رییس دولت ببینند. آنها در میادین ورزشی دیده‌اند که مرز میان موفقیت و ناکامی بسیار باریک است، پس نمی‌خواهند با شرکت نکردن در انتخابات آینده کشور را به قضا و قدر بسپارند.
ورزشکاران نمونه‌ای از جوانان ایرانی هستند. آرزوهای بزرگی دارند و آینده‌ای که قرار است به همت دولتمردان ساخته شود. پس با انتخاب‌شان می‌خواهند آینده را بسازند و یادآوری کنند که شایسته بهترین‌ها هستند. فردا همه باید در آینده ایران سهیم شویم، در آینده این جوانان. آینده می‌تواند روشن باشد، اگر همت کنیم.

 

 

 

کلیدواژه

انتخابات ریاست جمهوری

کانال تلگرام ایران ورزشی
captcha