فوتبال ایران / شناسه خبر: 75211 / تاریخ انتشار : 1396/3/15 01:29
|

چهره ویژه تیم ملی / حرفه‌ای مثل رامین

رضائیان با وجود کنار گذاشته شدن از پرسپولیس در بازی با مونته نگرو نشان داد که آمادگی اش را حفظ کرده و این دوران سخت را با موفقیت پشت سر گذاشته.

ایران ورزشی آنلاین / ستاره تیم ملی در مونته‌نگرو سردار آزمون بود که هر دو گل تیم ملی را زد و آمادگی‌اش را بعد از افت زمستانی به رخ کشید. با این حال نمی‌توان از عملکرد خوب رامین رضائیان گذشت که روی هر دو گل تاثیر داشت. گل اول نتیجه نفوذ خوب او و پاسش به ترابی بود که در نهایت به سردار رسید. گل دوم را رضائیان خودش با یک نفوذ خوب دیگر و ضربه سری که جلوی پای آزمون انداخت، ساخت.

عملکرد خوب رضائیان از این نظر اهمیت دارد که هفته‌های زیادی در پرسپولیس روی نیمکت بود و در ماه‌های اخیر هم از سوی برانکو کنار گذاشته شد تا مجبور به تمرین دور از تیم باشد. تمرین انفرادی روی کیفیت بدنی، فنی و ذهنی بازیکن تاثیر می‌گذارد. با این حال رضائیان توانست این دوره سخت را پشت سر بگذارد و در این بازی نشان داد که آمادگی‌اش را هم حفظ کرده است.

---

رامین در ماه‌های گذشته سخت‌ترین دوران فوتبالش را پشت سر گذاشت. برانکو او را نخواست (به هر دلیلی که نمی‌خواهیم به آن وارد شویم و قضاوت کنیم) و رسانه‌ها و حتی همبازیانش هم با او نامهربان بودند. گروهی او را با پیام صادقیان مقایسه می‌کردند و معتقد بودند سرنوشت مشابهی در انتظار اوست، در حالی که رضائیان نه به دلیل فنی و آمادگی که به خاطر اختلاف با سرمربی کنار گذاشته شده بود. تعدادی از بازیکنان پرسپولیس هم در مصاحبه‌ها یا شبکه‌های اجتماعی از کنایه زدن به دوست‌شان ابایی نداشتند. با این حال او تسلیم نشد و از این آزمون سخت سربلند بیرون آمد. تجربه فصل گذشته قطعا به رضائیان کمک خواهد کرد که در انتخاب‌های بعدی و تصمیماتش دقت بیشتری داشته باشد و روابطش با باشگاه را بهتر تنظیم کند. نباید از نقش کادر فنی تیم ملی هم گذشت که در این مدت به این بازیکن جوان کمک کردند آمادگی‌اش را حفظ کند و حالا می‌تواند در بازی با ازبکستان یکی از بازیکنان کلیدی تیم ملی باشد.  

 

 

لیبک کوتاه خبر
http://iran-varzeshi.com/75211
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر