ورزش بین الملل / شناسه خبر: 75350 / تاریخ انتشار : 1396/3/27 18:42
|

ابهام در سرنوشت رونالدو/ سکوت رئال تا پایان جام کنفدراسیون ها

باشگاه مادریدی از تصمیم رونالدو برای جدایی شوکه شده، ولی منتظر پایان مسابقات در روسیه است تا با او مستقیما مذاکره کند.

ایران ورزشی آنلاین / سیدعلی بلندنظر / کریستیانو رونالدو تصمیم گرفته از رئال مادرید برود و بنابراین تیم پایتخت اسپانیا به نوعی به حالت آماده باش درآمده و زنگ هشدار را به صدا درآورده است.

این بازیکن در حال حاضر تیم ملی پرتغال را همراهی می‌کند و باشگاه تمایلی ندارد که آینده او را تلفنی حل و فصل کند و ترجیح می‌دهد دو هفته صبر کند تا فینال جام کنفدراسیون‌ها که 9 تیر برگزار می‌شود، با او رودررو وارد مذاکره شود.

علاوه بر آن باشگاه امیدوار است رونالدو در مصاحبه دیگری شرکت نکند و همچنین در مدتی که او در روسیه به سر می‌برد، وضعیت آرامش و ثبات پیدا کند.

در حالی که عوامل متعددی وجود دارد که روی تصمیم رونالدو تاثیر گذاشته، مهم‌ترین دلیلی که باعث بروز این دردسر برای رونالدو و هواداران رئال مادرید و خود باشگاه شده، مساله‌ای است که با مقامات مالیاتی اسپانیا به وجود آمده؛ آنها مدعی شده‌اند رونالدو در پرداخت 7/14 میلیون یورو مالیات تخلف کرده و از پرداخت آن سر باز زده است.

رئال مادرید بعد از انتشار خبر تخلف مالیاتی و اقامه دعوی علیه او توسط دادستانی، از رونالدو حمایت کرد و به این جهت خبر جمعه که او می‌خواهد از رئال برود همه را شوکه کرد بخصوص با توجه به اینکه قبلا گفته بود دوست دارد تا 41 سالگی در رئال بماند.

از آنجا که تصور می‌شود تصمیم رونالدو نهایی شده، استادیو سانتیاگو برنابئو امیدوار است بتواند این بازیکن 32 ساله را متقاعد کند که در طول این دو هفته نظرش را عوض کند هرچند به هیچ کس اجازه نمی‌دهند در برابر منافعشان قرار گیرد زیرا می‌توانند بند فسخ قرارداد او را فعال کنند.

روزنامه‌های پرتغالی چند روز پیش خبر دادند که یک پیشنهاد 180 میلیون یورویی برای رونالدو وجود دارد هرچند هنوز توسط منابع رسمی تایید نشده. گفته می‌شود منچستریونایتد و پاری‌سن‌ژرمن دو مقصد احتمالی رونالدو خواهند بود در معامله‌ای که با مبلغ انتقال و دستمزد سالانه او حدود 400 میلیون یورو برای تیم خریدار هزینه دارد.

رئال مادرید با رونالدو یا بدون او، در مذاکرات پیش رو باید سناریوهای متفاوتی را مد نظر قرار دهد. 

کلیدواژه

کریستیانو رونالدو

رئال مادرید

کانال تلگرام ایران ورزشی
captcha