ورزش بین الملل / شناسه خبر: 75351 / تاریخ انتشار : 1396/3/27 18:46
|

رئال از همه بالاتر است، حتی رونالدو

نویسنده مارکا معتقد است رونالدو با مطرح کردن درخواست جدایی می خواهد بار جریمه مالیاتی را به دوش باشگاه بیاندازد و رئال نباید این را بپذیرد.

ایران ورزشی آنلاین / خوسه فلیکس دیاس / داستان جدیدی نیست اما این بار رئال مادرید شگفت زده شده از اینکه در اوج موفقیت و شادی، کریستیانو رونالدو تصمیم یکجانبه خود برای جدایی از این تیم را علنی کرده. او از این جهت مسوولیت دارد که باشگاه را ناراحت کرده و رفتار منصفانه‌ای در قبال آنها نداشته.

رونالدو می‌خواهد از تیمی برود که سه قهرمانی اروپا را به همراهش به دست آورده و به او اجازه داده تا در موضعی برابر با لیونل مسی رقابت کند؛ دیگر فوق ستاره‌ای که مثل رونالدو به دنبال رسیدن به بهترین و باارزش‌ترین عنوان‌ها است. این پرتغالی در سال 2009 که به رئال آمد بازیکن بسیار بزرگی بود اما یک بار دیگر باشگاه را در وضعیت بغرنجی قرار داده چه به تیم دیگری فروخته شود و چه با ترتیب دادن یک قرارداد جدید که بار دیگر او را به همه خواسته‌هایش برساند، غائله ختم به خیر شود.

رئال با فاصله زیاد از رونالدو و هر بازیکن دیگری بالاتر است. اگر برود همه چیز روند عادی خود را طی خواهد کرد. در مادرید برای این لحظه آمادگی لازم وجود دارد و قطعا کار باشگاه به آخر نمی‌رسد. برنامه‌هایی در دست است که اگر رونالدو تصمیم عجولانه خود را عملی کند، روند سریعتری پیدا می‌کند.

در سال‌های اخیر، فلورنتینو پرس و خوسه آنخل سانچس، رییس و مدیر اجرایی رئال مادرید، نهایت تلاش خود را برای این بازیکن کرده‌اند. هیچ نکته جزیی از دیدشان پنهان نبوده و حتی چند روز پیش باشگاه در بیانیه عمومی خودش را کنار رونالدو در موضوعی کاملا شخصی مثل خزانه قرار داده. یا اینکه سالها پیش با استخدام بهترین مشاور خواست وضعیت او را سر و سامان ببخشد چون مورینیو و مشاورانش توصیه کرده بودند.

اگر رونالدو بخواهد برود، باشگاه مجبور می‌شود تلاش کند نظر او را عوض کند اما اگر به دنبال به دست آوردن شرایط بهتر قرارداد است تا بتواند بار جریمه مالیاتی را به دوش باشگاه بیندازد، واقعیت این است که مقامات باشگاه نباید تسلیم شوند. رئال مادرید بالاتر از همه است چه آنهایی که لباس باشگاه را به تن می‌کنند چه آنهایی که کراوات می‌زنند.

منبع: مارکا

کلیدواژه

رئال مادرید

کریستیانو رونالدو

کانال تلگرام ایران ورزشی
captcha