فوتبال ایران / شناسه خبر: 75368 / تاریخ انتشار : 1396/3/29 11:29
|

شاهکاری به نام قراردادهای ۶ ماهه در استقلال

عده‌ای از بازیکنان از این تیم دور شده‌اند چرا که هم در مذاکرات و هم در نوع قراردادها صداقت حرفه‌ای گم شده است.

ایران ورزشی آنلاین / استقلالی‌ها مدعی هستند در آرامش کارهای نقل و انتقال و تمدید قرارداد‌ها را انجام می‌دهند اما آرام آرام صدای اعتراض بازیکنان هم شنیده می‌شود. قراردادهایی که یکطرفه و به نفع باشگاه استقلال است و بازیکنان را مجبور می‌کنند این برگه‌ها را امضا کنند. نکاتی که نشان می‌دهد این قراردادها حتی اگر ٤-٥ ساله هم باشد در نیم‌فصل یا پایان فصل می‌تواند به دلخواه باشگاه و بدون پرداخت غرامت، یکطرفه فسخ شود.

بازیکنی که امروز با سر وصدا و به‌عنوان بمب به این تیم می‌آید بدون هیچ حقی بیرون گذاشته می‌شود. این قراردادها حاوی نکات عجیب و باورنکردنی است. مثل این بند که در صورت مصدومیت، بازیکن حق و حقوق خود را از شرکت بیمه باید بگیرد و باشگاه در این مورد مسوولیتی برای پرداخت حقوق ندارد.
از این دست شرایط عجیب در استقلال کم نیست همانطور که بختیار رحمانی را فقط به این شرط که به پرسپولیس و یا سپاهان نرود، بدون پرداخت حقوق در نیم‌فصل آزاد کردند. باید از فدراسیون و سازمان لیگ پرسید که چرا به این نوع قراردادها نظارتی ندارد و چرا حقوق بازیکنان به سادگی نادیده گرفته می‌شود؟ به نظر می‌رسد بازیکن‌های فوتبال نه می‌توانند طلب‌های گذشته خود را بگیرند و نه به قراردادی که امضا می‌شود می‌توان اعتماد کرد.
این رویه‌ای است که این روزها در استقلال و در آرامش انجام می‌شود و شاید هم به همین دلیل است که عده‌ای از بازیکنان از این تیم دور شده‌اند چرا که هم در مذاکرات و هم در نوع قراردادها صداقت حرفه‌ای گم شده است.

 

کلیدواژه
استقلال
لیبک کوتاه خبر
http://iran-varzeshi.com/75368
ایران ورزشی
captcha
نظرات شما | 1 نظر
احمد
1396/4/7 - 08:50
برو عمو ، اگه خودت بودی الان با افتخار از قراردهای هوشمندانه‌ای می‌گفتی که در تاریخ فوتبال به ثبت رسوندی! اما چون کسی دیگه این کارو کرده شما ناراحتی! لطفاً مغرضانه قلم نزنید.
rateup 0
 ratedown 1
تازه ها
بیشتر