فوتبال ایران / شناسه خبر: 75515 / تاریخ انتشار : 1396/4/20 13:48
|

علیرضا حقیقی وارد می‌شود

آن روز مطمئن نبودیم که او یک گلر درجه یک باشد اما امروز اطمینان داریم که صاحب اراده‌ای آهنین است. پسری با شماره 88 و دستکش‌های سیاه.

ایران ورزشی آنلاین / شماره 88 و دستکش‌های سیاه. علیرضا حقیقی دوباره به فوتبال برگشته است. دروازه‌بان اسکیلستونا زمان زیادی را برای بهبود از مصدومیت دردناکش سپری کرد و بعد از مدت‌ها دوباره درون دروازه تیم سوئدی دیده شد. آسیب‌دیدگی و جراحی علیرضا، فاصله این بازیکن با فوتبال ایران را از همیشه بیشتر کرد. از آخرین بازی ملی حقیقی زمان زیادی سپری شده و حالا یک علیرضای دیگر، دروازه‌بان اول تیم‌ملی محسوب می‌شود. آمار بیرانوند در مرحله مقدماتی جام‌جهانی آنقدر شگفت‌انگیز بوده که بعید به نظر می‌رسد تهدیدی برای حفظ او به‌عنوان مرد شماره یک تیم ملی وجود داشته باشد اما حقیقی پیش از این هم نشان داده که در برهم‌ زدن تصورات و پیش‌بینی‌‌ها، متبحر است.

  گلر ایرانی لیگ سوئد چند سال در روسیه حضور داشته و اگر چه بازی‌های زیادی برای روبین‌کازان انجام نداده اما با فضای ورزشگاه‌های کشور میزبان جام‌جهانی 2018 کاملا آشنایی دارد. حالا همه چیز به خود او بستگی خواهد داشت. به سنگربانی که مدت‌ها محو بوده و حالا دیگر باید دست از دور بودن بردارد. زمان علیرضا برای بازگشت به اوج، درست از همین حالا آغاز خواهد شد.  دو سال قبل از جام‌جهانی 2014 وقتی حقیقی از امیدواری به فیکس شدن در ترکیب تیم ملی در جام‌جهانی حرف زد، خیلی‌ها تصور کردند که با یک شوخی روبه‌رو شده‌اند اما حالا دیگر امیدواری حقیقی برای سفر به روسیه، با برچسب خیال‌پردازی مطلق توصیف نمی‌شود. آن روز مطمئن نبودیم که او یک گلر درجه یک باشد اما امروز اطمینان داریم که صاحب اراده‌ای آهنین است. پسری با شماره 88 و دستکش‌های سیاه.
 

 

 

کلیدواژه
علیرضا حقیقی
لیبک کوتاه خبر
http://iran-varzeshi.com/75515
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر