ورزش بین‌الملل / شناسه خبر: 75518 / تاریخ انتشار : 1396/4/20 15:12
|

ونگر: سانچز به من نگفته که می‌خواهد برود/ امباپه و لمار را زیر نظر داریم

سرمربی آرسنال که همراه تیمش در سیدنی به سر می برد، امیدوار است ستاره اهل شیلی قراردادش را تمدید کند.

ایران ورزشی آنلاین / آرسن ونگر تاکید کرد که آلکسیس سانچز با او درباره جدایی از آرسنال صحبتی نداشته است.

قرارداد مهاجم اهل شیلی تابستان آینده به پایان می‌رسد و در روزهای گذشته شایعات زیادی درباره آینده او شنیده می‌شود.

سانچز 28 ساله ماه گذشته گفت که تیم فصل بعدش را می‌داند ولی فعلا نمی‌خواهد آن را به زبان بیاورد. با این وجود ونگر معتقد است که هنوز ممکن است او بخواهد قراردادش را با آرسنال تمدید کند.

ونگر که همراه آرسنال در سیدنی به سر می‌‌برد، گفت: «بازیکنان برمی‌گردند و انتظار داریم به قراردادشان پایبند باشند.»

او درباره علاقه سانچز به جدایی هم گفت: «هیچکس نمی‌داند که این آخرین سال قرارداد سانچز خواهد بود، چون ممکن است او قراردادش را در شروع یا میانه فصل تمدید کند. پس لزوما امسال آخرین سال قرارداد او با آرسنال نیست.»

منچسترسیتی مشتری جدی مهاجم سابق بارسا است، ولی ونگر یک بار دیگر تاکید کرد که آماده فروش بازیکن به رقیبش نیست؛ «من پایان فصل گذشته در این باره صحبت کردم و سیاست ما همچنان تغییر نکرده است.»

ونگر علاقه باشگاه به خرید امباپه را هم تایید کرد، ولی گفت که رقابت برای جذب این پدیده 18 ساله بسیار بالاست: «او بازیکنی است که وقتی صبح از خواب بیدار می‌شود، می‌تواند به هر تیمی که می‌خواهد برود. بازیکنان زیادی نیستند که چنین بختی داشته باشند، ولی او 18 ساله است و همه اروپا برای او فرش قرمز پهن کرده است. هیچکس نمی‌تواند بگوید که به چنین بازیکنی علاقمند نیست. همه باشگاه‌ها او را می‌خواهند.»

سرمربی آرسنال درباره علاقه به توما لمار، همتیمی امباپه در موناکو هم گفت: «او هم بازیکنی است که ما زیر نظر داریم. ما به دنبال خریدهای بیشتر هستیم. ولی هنوز هیچ چیزی درباره خریدهای جدید قطعی نشده است.»

آرسنال پنجشنبه و شنبه در سیدنی به ترتیب با سیدنی اف. سی و وسترن سیدنی واندررز بازی می‌کند و انتظار می‌رود لاکازت، خرید جدید تیم هم برای اولین بار به میدان برود.

لیبک کوتاه خبر
http://iran-varzeshi.com/75518
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر