ورزش بین‌الملل / شناسه خبر: 75539 / تاریخ انتشار : 1396/4/24 16:06
|

واکر، گران‌ترین مدافع تاریخ

گواردیولا از عملکرد مدافعان کناری تیمش راضی نبود و برای خرید مدافع راست و چپ پول زیادی هزینه کرده است.

ایران ورزشی آنلاین / باشگاه منچسترسیتی با ثبت یک رکورد جدید در تاریخ نقل و انتقالات فوتبال، کایل واکر مدافع تاتنهام را به خدمت گرفت. آبی‌پوشان شهر منچستر بعد از آنکه از خرید دنی آلوز قطع امید کردند و در رقابت با پاری‌سن‌ژرمن برای خرید این دفاع راست برزیلی تسلیم شدند، به سراغ گزینه دوم‌شان رفتند و او را با قرارداد 50 میلیون پوندی از تاتنهام خریدند. رقم این قرارداد می‌تواند تا 53 میلیون پوند هم افزایش یابد و او را به گرانترین مدافع تاریخ فوتبال تبدیل می‌کند.

علاوه بر این رقمی که سیتی برای خرید واکر می‌پردازد رکورد بیشترین هزینه‌ای که برای خرید یک بازیکن انگلیسی پرداخت شده است را هم خواهد شکست. این رکورد به نام رحیم استرلینگ ثبت شده بود که سال 2015 از لیورپول به منچسترسیتی رفت.

واکر 27 ساله که با من‌سیتی قراردادی 5 ساله بسته است، از دوشنبه این هفته به جمع شاگردان پپ گواردیولا ملحق می‌شود و همراه آنها به سمت آمریکا برای برگزاری اردوی تابستانی سفر خواهد کرد.

او در منچسترسیتی پیراهن شماره 2 را خواهد پوشید. واکر پس از پیوستن به منچسترسیتی به سایت باشگاه گفت: «من از عقد قرارداد با سیتی هیجان زده‌ام و نمی‌توانم برای شروع کارم با این تیم صبر کنم. پپ گواردیولا یکی از معتبرترین سرمربیان دنیا است و من احساس می‌کنم که او می‌تواند سطح بازی مرا ارتقا دهد.»

لیبک کوتاه خبر
http://iran-varzeshi.com/75539
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر