ورزش بین‌الملل / شناسه خبر: 75540 / تاریخ انتشار : 1396/4/24 18:34
|

مارسلو: تا پای جان از رونالدو حمایت می‌کنیم

مدافع برزیلی از دوستان نزدیک رونالدو در رختکن رئال مادرید است.

ایران ورزشی آنلاین / شایعه جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید شاید در این تابستان مطرح شده باشد اما مارسلو می‌گوید بازیکنان رئال پشت مهاجم پرتغالی هستند و تیم در اتحاد کامل به سر می‌برد. رونالدو به خاطر حضور در جام کنفدراسیون‌ها هنوز به تور پیش‌فصل رئال مادرید ملحق نشده.

مارسلو گفت: «من هنوز با کریستیانو درباره این موضوع حرف نزده‌ام اما خودش می‌داند تا پای جان از او حمایت می‌کنیم. وقتی بیاید می‌توانیم با او حرف بزنیم و ببینیم چه نظری دارد.»

یکی از بازیکنانی که این تابستان به رئال مادرید آمده، تئو ارناندس است و مدافع چپ برزیلی رئال از رقابت جدیدی که پیش رویش قرار گرفته، استقبال کرد: «از وقتی آمدم باید می‌جنگیدم و هر کاری می‌توانستم کردم تا بازی کنم حتی اگر یک مدافع چپ تخصصی دیگر در تیم نبوده. تئو خیلی جوان است و می‌تواند به رئال کمک زیادی بکند. من و مربی‌ها به او اعتماد کامل داریم.»

مارسلو درباره فصل جدید هم گفت: «هر فصل را با همان هیجان و انگیزه شروع می‌کنم. درست است که سال‌ها اینجا بودم و در فصل قبل، لالیگا و لیگ قهرمانان را بردیم اما در این فصل هم می‌خواهم تجربه‌ام را به بازیکنان جوان انتقال دهم و با تمام توان در خدمت تیم باشم. سخت است از آنچه بودیم بهتر شویم اما می‌خواهیم همه جام‌های ممکن را ببریم و کلید آن سختکوشی است.»

لیبک کوتاه خبر
http://iran-varzeshi.com/75540
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر