ورزش بین‌الملل / شناسه خبر: 75542 / تاریخ انتشار : 1396/4/24 18:44
|

بونوچی، پردرآمدترین بازیکن ایتالیا

مدافع سی ساله قرار است سالانه 7.5 میلیون یورو از میلان دستمزد بگیرد.

ایران ورزشی آنلاین / باشگاه میلان رسما از توافقش با یوونتوس برای خرید مدافع میانی این تیم لئوناردو بونوچی که  یکی از غیرمنتظره‌ترین نقل و انتقالات تاریخ معاصر سری A را رقم خواهد زد، خبر داد. بونوچی 30 ساله که در اواسط ماه دسامبر سال گذشته قراردادش با یوونتوس را تا سال 2021 تمدید کرده بود، بعد از انجام آزمایش پزشکی میلان با این تیم قراردادی 5 ساله می‌بندد که او را تا 35 سالگی‌اش به روسونری متعهد می‌کند.

در همین حال باشگاه یوونتوس هم انتقال 42 میلیون پوندی مدافع میانی ایتالیایی‌اش به میلان را تأیید کرده است؛ رقمی که قرار است طی سه سال به بانوی پیر پرداخت شود. در همین حال رسانه‌های ایتالیایی گزارش‌هایی منتشر کرده‌اند حاکی از آن که میلان بونوچی را با پرداخت حقوق 7.5 میلیون یورو در سال، به پردرآمدترین بازیکن سری A‌ تبدیل خواهد کرد.

بونوچی در حالی با رفتنش به میلان هواداران یوونتوس را شوکه کرده است که چند هفته پیش ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یووه از او به‌عنوان رهبر بعدی رختکن بانوی پیر یاد کرد؛ اتفاقی که دیگر رخ نخواهد داد چرا که او به فهرست بازیکنان جدیدی اضافه شد که میلان در تابستان سال جاری به خدمت گرفته است.

او بعد از هاکان چالهان اوغلو، متئو موساکیو، فرانک کسیه، ریکاردو رودریگس، آندره سیلوا، فابیو بورینی و آندره‌‌آ کونتی جدیدترین بازیکنی است که به تیم تحت هدایت وینچنزو مونتلا ملحق می‌شود.

 

لیبک کوتاه خبر
http://iran-varzeshi.com/75542
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر