ورزش بین‌الملل / شناسه خبر: 75556 / تاریخ انتشار : 1396/4/26 15:41
|

مورینیو: خریدن رونالدو، ماموریت غیرممکن است

سرمربی منچستریونایتد اعتراف کرد که امیدی به جذب هموطنش نداشته، با این حال از خط حمله تیمش راضی است.

ایران ورزشی آنلاین / ژوزه مورینیو گفته که منچستریونایتد هرگز در اندیشه بازگرداندن کریستیانو رونالدو در تابستان جاری نبوده است.

پس از آنکه اعلام شد رونالدو متهم است که 15 میلیون یورو فرار مالیاتی داشته است، خبرهای بسیاری در رسانه‌های اسپانیا منتشر شد از اینکه رونالدو از رئال مادرید جدا خواهد شد و به منچستریونایتد بازخواهد گشت. اما مورینیو گفته که چنین اتفاقی غیرممکن است.

او در نشست خبری پس از برد 5 بر 2 برابر لس‌آنجلس گلکسی گفت: «ما هرگز به فکر بازگرداندن رونالدو نبوده‌ایم، چون او بازیکن بسیار مهمی برای باشگاهش است و قدرت اقتصادی فوق‌العاده‌ای برایشان به همراه می‌آورد. ما نتوانسته‌ایم دلیلی پیدا کنیم که رونالدو، به آن دلیل از رئال برود. من نمی‌خواهم باشگاهم به سراغ بازیکنانی برود که خریدنشان ماموریت غیرممکن است.»

مورینیو همچنین گفت که شاید لوکاکو و مارکوس راشفورد، زوج خط حمله فصل بعد تیمش باشند. راشفورد در برد مقابل گلکسی دو گل در نیمه اول زد و لوکاکو در بین دو نیمه جایش را گرفت. مورینیو گفت که راشفورد با وجود آمدن لوکاکو، نقشی مهم در تیم دارد. این بازیکن فصل پیش 11 گل زد ولی مربی‌اش می‌گوید تعداد گل‌های او در این فصل بیشتر خواهد بود.

مورینیو گفت: «در این بازی راشفورد و لوکاکو کنار هم بازی نکردند اما ما تلاش خواهیم کرد هر دو را در یک ترکیب ببینیم که به نظرم جواب هم می‌دهد. فصل پیش، در تابستان همه می‌گفتند که سخت به مارکوس بازی خواهد رسید اما او یکی از بهترین‌های تیم شد. او فصل گذشته در پست‌های مختلفی بازی کرد که برای پیشرفتش هم مناسب بود. او در دیدارهای مهمی در لیگ اروپا به میدان رفت، دارد چیزهای زیادی یاد می‌گیرد، بازیکنی حرفه‌ای است و رفتاری عالی دارد. فصل پیش، در یک دوره گل نمی‌زد و فرصت‌های زیادی را از دست می‌داد که این البته ماجرایی دراماتیک نیست چون این بخشی از مراحل پیشرفت او است. ما می‌دانیم که بیشتر از فصل گذشته گل خواهد زد

مورینیو برابر گلکسی از سه دفاع استفاده کرد: کریس اسمالینگ، فیل جونز و دالی بلیند. یونایتد در فصل گذشته در لیگ اروپا برابر روستوف هم با سه دفاع بازی کرده بود. مورینیو گفته که ممکن است در فصل بعد، از این سیستم بیشتر استفاده کند: «ما پنج روز تمرین کردیم و در این پنج روز دو روزش را با این سیستم گذراندیم. تنها چهار ساعت روی این سیستم کار کردیم و انتظار نداشتم خیلی بهتر از این باشیم. این چیزی است که باید رویش کار کنیم، چون ممکن است در طول فصل تصمیم بگیریم با سه مدافع بازی کنیم. ما دو بار مقابل روستوف این کار را کردیم و شاید بخواهیم برای دفعات بیشتری این کار را انجام دهیم.»

لیبک کوتاه خبر
http://iran-varzeshi.com/75556
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر