فوتبال ایران / شناسه خبر: 75708 / تاریخ انتشار : 1396/5/18 18:58
|

محرومیت از پنجره نقل و انتقالات یا مشکل نرم افزاری؟ + آخرین خبر

اگر استقلال خوزستان از پنجره نقل و انتقالات محروم است، یعنی از ابتدای فصل نقل و انتقالات محروم بوده و این یک معنای دیگر هم دارد.

ایران ورزشی آنلاین / در استقلال خوزستان انگار یک اتفاق هولناک رخ داده است. این باشگاه وقتی خواسته قرارداد بازیکن خارجی جدیدش را ثبت کند، تازه با یک مسئله مواجه شده، اینکه از پنجره نقل و انتقالات محروم بوده و خبر نداشته! عبدالله ویسی دراین باره می گوید: «باید بگویم امروز حضور تاوادزه در تیم ما قطعی شده است، اما ای تی سی او صادر نشده و امروز متوجه شدم پنجره نقل و انتقلاتی ما مشکل دارد. این بازیکن قرارداد بسته، اما باید ببینیم مشکل حل می‌شود یا نه. ما جونیور را هم می‌خواهیم، اما قرار است تا دو ساعت آینده به ما اعلام کنند که این بازیکن می‌تواند با ما قرارداد امضا کند یا نه. اگر بتوانیم از این دو بازیکن استفاده کنیم، بسیاری از مشکلات ما حل می‌شود.»

اگر استقلال خوزستان از پنجره نقل و انتقالات محروم است، یعنی از ابتدای فصل نقل و انتقالات محروم بوده و این یک معنای دیگر هم دارد: قرارداد همه بازیکنانی که استقلال خوزستان در نقل و انتقالات جذب کرده، غیرقانونی ثبت شده است.

پرسش اصلی را باید مقابل فدراسیون فوتبال قرار داد، اینکه چرا به استقلال خوزستان محرومیت از پنجره نقل و انتقالات تابستانی را اطلاع نداده و چرا قرارداد بازیکنان جدید این تیم را ثبت کرده است؟ فوتبال ایران که در آستانه حذف چهار تیمش از لیگ قهرمانان آسیا قرار دارد، حالا با بحران استقلال خوزستان نیز مواجه شده است. مدیران در فوتبال ایران چه عملکرد سوال برانگیز و عجیبی را ارائه می کنند.

آخرین خبر

یعقوب پیری معاون اجرایی باشگاه استقلال خوزستان در این باره گفت: مشکل آنگونه که گفته شده نیست و شاید مشکل را اشتباه به آقای ویسی گفته باشند. ایراد تی ام اس باشگاه ما نرم افزاری است و من با روابط بین الملل فدراسیون نیز صحبت کرده ام و این مشکل به دلیل مشکلات مالی و یا شکایت بازیکنان نیست. به فیفا ایمیل زده ایم تا این مشکل را برای باشگاه ما بر طرف کند.

روزبه وثوق احمدی رئیس کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال نیز در این باره گفت: استقلال خوزستان سه پرونده داشت که رای یکی از آنها صادر شده و استقلال خوزستان درخواست تجدید نظر کرده است و ما نامه جدیدی از فدراسیون و فیفا تحویل نگرفته ایم، بعید می دانم نقل قولی که مطرح شده صحیح باشد. در بررسی های انجام گرفته متوجه شدیم سیستم تی ام اس باشگاه به اصطلاح "لاک" یا بسته شده است که این احتمالا به دلیل اشتباه وارد کردن رمز عبور است، چرا که به تازگی مسئول سیستم تی ام اس باشگاه خود را تغییر داده اند و بعید است که ممنوعیتی از فیفا شامل این باشگاه شده باشد.

لیبک کوتاه خبر
http://iran-varzeshi.com/75708
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر