ورزش بین‌الملل / شناسه خبر: 75719 / تاریخ انتشار : 1396/5/20 15:15
|

جذب جانشین نیمار؛ ماموریت غیرممکن بارسا

هواداران بارسا از گمانه‌زنی‌ها و اخبار ضد و نقیضی که ساعت به ساعت منتشر می‌شود، خسته شده‌اند. مدیران باشگاه با وجود پول نقدی که در اختیار دارند هنوز موفق به جذب جانشین نیمار نشده اند.

ایران ورزشی آنلاین / بارسا در چند فصل گذشته به مثلث خط حمله‌اش می‌بالید و اکثرا MSN (مسی، سوارز و نیمار) را بهترین خط حمله دنیا می‌دانستند، ولی با جدایی ناگهانی ستاره برزیلی حفره بزرگی در این تیم بوجود آمده که پر کردنش سخت‌‌ترین ماموریت مدیران باشگاه است.

دردسر بارسلونا زمانی شروع شد که پاری سن ژرمن تصمیم گرفت بند فسخ 222 میلیون یورویی قرارداد نیمار را فعال کند و البته این مهاجم هم به این نتیجه رسید که برای پیشرفت بهتر است فوتبالش را در تیم دیگری ادامه دهد. بعد از این انتقال که رکورد انتقالات فوتبال جهان را شکست، بارسا تلاش زیادی برای پیدا کردن راس سوم این مثلث داشته، ولی تمام تیرهای بارتومئو به سنگ خورده.

بارسا برای جانشینی نیمار کوتینیو و عثمان دمبله را مد نظر داشت، ولی با وجود پیشنهادات مختلفی که به لیورپول و دورتموند داده، هنوز موفق به گرفتن هیچکدام نشده. کارشناسان معتقد بودند این باشگاه‌ها با آگاهی از نیاز بارسا و البته پول هنگفتی که به صندوق باشگاه واریز شده، می‌خواهند بازیکن‌شان را با بالاترین رقم ممکن بفروشند، ولی این مخالفت‌ها فراتر از بازارگرمی بود، به طوری که لیورپول با وجود پیشنهاد 100 (15+85) میلیون یورویی بارسا با قاطعیت اعلام کرد که ستاره برزیلی‌اش فروشی نیست و کلوپ برای فصل جدید به او نیاز دارد.

پیشرفت مذاکرات در مورد دمبله هم بهتر از این پیش نرفته. مهاجم فرانسوی پنجشنبه ظاهرا به تحریک بارسلونا در تمرین دورتموند شرکت نکرد، ولی این رفتار باشگاه آلمانی را مرعوب نکرد و دورتموند در بیانیه‌ای اعلام کرد که این بازیکن به عنوان جریمه یک هفته اجازه شرکت در تمرینات را ندارد و در بازی حذفی هم از فهرست کنار گذاشته می‌شود. این در حالی است که بارسا در دومین پیشنهادش برای دمبله حاضر شده 100 میلیون یورو بپردازد. دورتموند در اظهار نظر جدیدی گفته که رضایتنامه این بازیکن را با کمتر از 150 میلیون یورو صادر نخواهد کرد؛ ده برابر رقمی که سال گذشته برای خریدش به رن پرداخت کرد.

برای هواداران بارسا این روزها به سختی می‌گذرد و از گمانه‌زنی‌ها و اخبار ضد و نقیضی که ساعت به ساعت منتشر می‌شود، خسته شده‌اند. خیلی از بازیکنان جهان آرزوی پوشیدن پیراهن بارسا را دارند، ولی مدیران باشگاه با وجود پول نقدی که در اختیار دارند هنوز موفق به جذب سومین مهاجم تیم نشده‌اند.   

لیبک کوتاه خبر
http://iran-varzeshi.com/75719
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر